Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G
Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G
Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt tapijt en kamelenzak. Tapijt is vermaakt tot wandkleed 110x160cm. en 60x45cm.
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Antieke ivoren bewerkte tand voorstellend een krokodil. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat 44x5,5cm.
Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u
Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een haan op het gras met bloemen 1x12,8x12,8cm. Randschade Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Ketting GG 14 crt. L. 47 cm., bezet met gefacceteerde granaat, en bijpassende ring GG 585/000 met granaat,
ø 58 (ring is aan onderzijde buigbaar gemaakt)
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G
Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G
Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R
Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G
Pendule ca. 1890 voorstellend Jeanne D'Arc bij een kasteel. gemaakt van compositie metaal met Brevete uurwerk Parijs in zeer goede staat. Uurwerk is nagekeken 42x25x11cm. Cond.: G
Oud bronzen klokkenmannetje met lucifer-aansteeksysteem en wekkerfunctie 20e eeuw 23x13x10cm. Cond.: G
Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U
Satijnhouten tafelklokje ca. 1920 Frankrijk. Bronzen ornamentuur en inlegwerk. Louis Seize stijl, goedlopend 23x14x8cm. Cond.: U
Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...
Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G
Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G
Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)
Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M
Ketting+ hanger, medailllon GG585/000 bewerkt met lelietje-van-dalen. ca. 13.10 gr. L 60+3 cm.
Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
Chinese affiche 1e helft 20e eeuw, voorstellend een groep hoogwaardigheidsbekleders. Helemaal bovenin bij de rol iets beschadigd 164x67cm. Cond.: G
Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G
Franse comtoise wandklok met aparte harpslinger ca. 1870. Massonnier a Villeneuve les Boulois 150x28x16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R
Antieke Engelse klaptafel (hangoortafel) met 1 lade en koperen wieltjes 73x93x86cm. Cond.: G
Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat, mooi bewerkt. ca. 3.4 gr.