Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zwei Mark 1876 3037
Zwei Mark 1876

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Zilveren munt 1891 3043
Zilveren munt 1891

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Design klokje 3524
Design klokje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Langwerpige taboeret 4199
Langwerpige taboeret

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Eikenhouten halkastje 4244
Eikenhouten halkastje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Beeld Maria 5016
Beeld Maria

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Glazen schenkkan/vaas 5524
Glazen schenkkan/vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2x Swarovski 5529
2x Swarovski

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Glazen karaf 5538
Glazen karaf

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Glazen, Hamburg 5578
2 Glazen, Hamburg

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Imari bord 6032
Imari bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Rosenthal verzamel bord 6063
Rosenthal verzamel bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Keramische plaquette 6084
Keramische plaquette

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Stel honden, rood 6093
Stel honden, rood

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Dekseldoos pors. 6127
Dekseldoos pors.

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Imari bordje 6156
Imari bordje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Servies, Hutschenreuther 6204
Servies, Hutschenreuther

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 20e eeuw 6253
Lot Chinees porselein, 20e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Platelen bord 6334
Platelen bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
5 Diverse tegels 6443
5 Diverse tegels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6446
Tegeltableau

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Tegel, Zeewezen 6456
Tegel, Zeewezen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse blauwe bordjes 6505
Diverse blauwe bordjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Gemberpotje 6531
Gemberpotje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bont Makkums bord 6536
Bont Makkums bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Porseleinen dekselterrine 6571
Porseleinen dekselterrine

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Porseleinen kannetje 6579
Porseleinen kannetje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Imari bord ø17,5cm. 6583
Imari bord ø17,5cm.

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord 6586
Delfts blauw bord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Capodimonte sierbord 6587
Capodimonte sierbord

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3-Delig vazenstel 6588
3-Delig vazenstel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6591
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 6592
3-Delig kaststel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 6593
3-Delig kaststel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
7 KPM kerstborden 6595
7 KPM kerstborden

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Porseleinen uil 6596
Porseleinen uil

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
10 Deel Hutschenreuter 6597
10 Deel Hutschenreuter

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Imari bordje 6599
Imari bordje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Zilveren 10G 3074
Zilveren 10G

Resultaat:

9 EUR

Verkocht
4 Munten van 2,5 Cent 3011
4 Munten van 2,5 Cent

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
52 Centen 3061
52 Centen

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
3 Bankbiljetten 2,5 Gulden 1949 3063
3 Bankbiljetten 2,5 Gulden 1949

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Kavels diverse munten 3070
Kavels diverse munten

Resultaat:

5 EUR