Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vazen Sevres
Resultaat: 325 EUR

Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u

Tegel fabeldier, 17e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een fabeldier met vleugels, staand op een paal in het gras met bloemen. Lichte randschades 1,2x12,8x12,7cm. Cond.: G

4-Pas tableau, paard
Resultaat: 310 EUR

Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)

W. Sluiter
Resultaat: 300 EUR

Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...

Gesigneerd C. Kimmel
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R

Tilmus Melcher
Resultaat: 300 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G

Gesigneerd B. de Hoog
Resultaat: 300 EUR

Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.

Speeldoos
Resultaat: 300 EUR

Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G

Klok onder stolp
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule onder glazen stolp ca. 1860 met rijke versiering en dame met schort. Compositie metaal met onyx. Emaille wijzerplaat (in goede staat). 61x39x18cm. Cond.: G

Pendule, ruiter te paard
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...

Reiswekker
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Resultaat: 300 EUR

Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G

Franse pendule, 4 zuilen
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G

Franse ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 300 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Tegel papegaai 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G

Tegel vlinder, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)

4 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...

2 Grote gedraaide kandelaars
Resultaat: 280 EUR

Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G

Aquarel, W.D.L. 1869
Resultaat: 275 EUR

Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G

Ongesigneerd, man met jongen
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G

Engelse klok, snek
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Engelse pubtafelklok met snekuurwerk, gemerkt "Greenwich Time" in goede staat 50x46x18cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)

Koelkast, grenen panelen
Resultaat: 275 EUR

Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G

Porseleinen servies
Resultaat: 275 EUR

Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...

Barok kist
Resultaat: 270 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkist omgeving Buckeburg. Bewerkt met prachtig typisch barok lijstwerk en sterren op de voorzijde en deksel. Origineel beslag en handvaten. Slot mist. In goede algemene conditie ...

Jugendstil glazen vaas
Resultaat: 260 EUR

Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G

Bloedkoraal armband 4 rij
Resultaat: 250 EUR

Armband gemaakt van 4 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waarop 3 bloedkoralen. L.19 cm.
Met veiligheidsketting.

Louis Heymans, Wajang pop
Resultaat: 250 EUR

Louis Heymans 1956 (Utrecht 1890 - Middelburg), gouache op papier, stilleven met Wajang pop, schelp en vaas 32x47cm. Cond.: G

Phillipine Quarles
Resultaat: 250 EUR

Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote 3-delige marmeren Art Deco pendulestel ca. 1920 met knielende dansende dame (gepatineerd compositie). marmer verkeerd in uitstekende staat en de klok loopt goed 45x47x11cm. en 19x16x9c...

Tafelklok, inleg
Resultaat: 250 EUR

Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G

Pendulestel Jugendstil
Resultaat: 250 EUR

Monumentaal 3-delig Art Deco klokkenstel ca. 1920 gemaakt van marmer en compositie metalen hindes. Met glazen coupes op marmeren voet. Chip van glas 37x57x20cm. en 26xø20cm. Cond.: G

Eikenhouten stoel 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G

Eiken Chifoniere
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Groot eikenhouten schrijfbureau met 3 lades en 2 deuren ca. 1890 Grunderzeit. Origineel beslag 76x151x80cm. Cond.: G

Hollandse vitrine opzetkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 250 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 240 EUR

Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G

Aubusson
Resultaat: 240 EUR

Fragment van een 18e eeuwse Abusson tapijt met putto ingespannen op lijst (gebroken) 110x83cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Resultaat: 235 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U

V.O.C. Kist
Resultaat: 230 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Interieur kippetjes
Resultaat: 225 EUR

J. Ooninck ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met kippen en haan 34x25cm. Cond.: G

Sluitgewichten, midden
Resultaat: 225 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G

Goudgulden bodemvondst
Resultaat: 225 EUR

St. Jans Goudgulden (bodemvondst), ø23mm, ca. 3,10gr.

Pendule, brons
Resultaat: 225 EUR

Grote monumentale Franse pendule, rijkbewerkt met wzre bronzen ornamentuur van koppen en draken. Het beeldje hoort er niet origineel bij 49x35x17cm. Cond.: G

Franse pendule, pors. wijzerplaat
Resultaat: 225 EUR

Franse 19e eeuwse vuurvergulde pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquettes met bloemmotief 40x31x14cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G

Barometer met klok
Resultaat: 225 EUR

Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G

Willem III kastje
Resultaat: 225 EUR

Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.

Eikenhouten vitrinekast
Resultaat: 225 EUR

Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 225 EUR

Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G

Tapijt + Wandtapijt
Resultaat: 225 EUR

Oud handgeknoopt tapijt en kamelenzak. Tapijt is vermaakt tot wandkleed 110x160cm. en 60x45cm.

Schilderij met poezen
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G

Antieke rokkandelaar
Resultaat: 220 EUR

Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G

Lanspunt, 17e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U

Schwarzwalder, 4 gewichten
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R

Comtoise bloemslinger
Resultaat: 220 EUR

Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U

Ivoren tand, krokodil
Resultaat: 220 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand voorstellend een krokodil. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat 44x5,5cm.

Vaasklok, wit/blauw
Resultaat: 210 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u

Bankstel
Resultaat: 210 EUR

Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Tegel haan, 17e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een haan op het gras met bloemen 1x12,8x12,8cm. Randschade Cond.: G

Tegel kip, 17e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)

Collier GG/amethist
Resultaat: 200 EUR

Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.

Ketting + Ring, granaat
Resultaat: 200 EUR

Ketting GG 14 crt. L. 47 cm., bezet met gefacceteerde granaat, en bijpassende ring GG 585/000 met granaat,
ø 58 (ring is aan onderzijde buigbaar gemaakt)

Valentijn Bing, aquarel
Resultaat: 200 EUR

Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G

G. Krol
Resultaat: 200 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G

E. Arntzenius
Resultaat: 200 EUR

Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U

Groot ongesigneerd aquarel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G

Ets, Edgar Chahine
Resultaat: 200 EUR

Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G

Bouille kistje met glaasjes
Resultaat: 200 EUR

Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R

Steiff Leeuw, Studio Collection
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G

Compositie klokje
Resultaat: 200 EUR

Pendule ca. 1890 voorstellend Jeanne D'Arc bij een kasteel. gemaakt van compositie metaal met Brevete uurwerk Parijs in zeer goede staat. Uurwerk is nagekeken 42x25x11cm. Cond.: G

Klokje met figuur
Resultaat: 200 EUR

Oud bronzen klokkenmannetje met lucifer-aansteeksysteem en wekkerfunctie 20e eeuw 23x13x10cm. Cond.: G

Wortelnoten staande klok
Resultaat: 200 EUR

Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U

Klokje, intarsia
Resultaat: 200 EUR

Satijnhouten tafelklokje ca. 1920 Frankrijk. Bronzen ornamentuur en inlegwerk. Louis Seize stijl, goedlopend 23x14x8cm. Cond.: U

Henry Deux Buffet ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...

Kwik barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G

Gestoken barometer
Resultaat: 200 EUR

Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G

Grenen vitrine
Resultaat: 200 EUR

Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G

Biedermeier Bank
Resultaat: 200 EUR

Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G

Tegel pauw, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)

12-Delig Chinees gebaksstel
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M

Medaillon GG, lelie van dalen
Resultaat: 190 EUR

Ketting+ hanger, medailllon GG585/000 bewerkt met lelietje-van-dalen. ca. 13.10 gr. L 60+3 cm.

Schilderij, Trovati
Resultaat: 190 EUR

Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G

Oud Chinese affiche
Resultaat: 190 EUR

Chinese affiche 1e helft 20e eeuw, voorstellend een groep hoogwaardigheidsbekleders. Helemaal bovenin bij de rol iets beschadigd 164x67cm. Cond.: G

Klokken
Resultaat: 190 EUR

Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G

Franse comtoise
Resultaat: 190 EUR

Franse comtoise wandklok met aparte harpslinger ca. 1870. Massonnier a Villeneuve les Boulois 150x28x16cm. Cond.: G

Dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R

Ring GG diamanten
Resultaat: 185 EUR

Ring GG 585/000 bezet met diamantjes. ø57, ca. 3 gr.

Victoriaanse klaptafel
Resultaat: 185 EUR

Antieke Engelse klaptafel (hangoortafel) met 1 lade en koperen wieltjes 73x93x86cm. Cond.: G

3-Delig zilv. peper&zout stel
Resultaat: 180 EUR

Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U

Oorstekers GG/granaat
Resultaat: 180 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat, mooi bewerkt. ca. 3.4 gr.