Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een fabeldier met vleugels, staand op een paal in het gras met bloemen. Lichte randschades 1,2x12,8x12,7cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R
Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G
Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.
Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G
Grote Franse pendule onder glazen stolp ca. 1860 met rijke versiering en dame met schort. Compositie metaal met onyx. Emaille wijzerplaat (in goede staat). 61x39x18cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...
Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G
Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G
Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G
Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G
Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Grote antieke Engelse pubtafelklok met snekuurwerk, gemerkt "Greenwich Time" in goede staat 50x46x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)
Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G
Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...
18e Eeuwse Duitse barokkist omgeving Buckeburg. Bewerkt met prachtig typisch barok lijstwerk en sterren op de voorzijde en deksel. Origineel beslag en handvaten. Slot mist. In goede algemene conditie ...
Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G
Armband gemaakt van 4 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waarop 3 bloedkoralen. L.19 cm.
Met veiligheidsketting.
Louis Heymans 1956 (Utrecht 1890 - Middelburg), gouache op papier, stilleven met Wajang pop, schelp en vaas 32x47cm. Cond.: G
Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G
Prachtige grote 3-delige marmeren Art Deco pendulestel ca. 1920 met knielende dansende dame (gepatineerd compositie). marmer verkeerd in uitstekende staat en de klok loopt goed 45x47x11cm. en 19x16x9c...
Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G
Monumentaal 3-delig Art Deco klokkenstel ca. 1920 gemaakt van marmer en compositie metalen hindes. Met glazen coupes op marmeren voet. Chip van glas 37x57x20cm. en 26xø20cm. Cond.: G
Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R
Groot eikenhouten schrijfbureau met 3 lades en 2 deuren ca. 1890 Grunderzeit. Origineel beslag 76x151x80cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Fragment van een 18e eeuwse Abusson tapijt met putto ingespannen op lijst (gebroken) 110x83cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
J. Ooninck ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met kippen en haan 34x25cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G
Grote monumentale Franse pendule, rijkbewerkt met wzre bronzen ornamentuur van koppen en draken. Het beeldje hoort er niet origineel bij 49x35x17cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse vuurvergulde pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquettes met bloemmotief 40x31x14cm. Cond.: G
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G
Antieke koperen Franse of Zwitserse barometer met klok ca. 1890 met standaard. Wijzerplaat beschadigd, klok is goed 47x37x18cm. Cond.: G
Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G
Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt tapijt en kamelenzak. Tapijt is vermaakt tot wandkleed 110x160cm. en 60x45cm.
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Antieke ivoren bewerkte tand voorstellend een krokodil. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat 44x5,5cm.
Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u
Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een haan op het gras met bloemen 1x12,8x12,8cm. Randschade Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Ketting GG 14 crt. L. 47 cm., bezet met gefacceteerde granaat, en bijpassende ring GG 585/000 met granaat,
ø 58 (ring is aan onderzijde buigbaar gemaakt)
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G
Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G
Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R
Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G
Pendule ca. 1890 voorstellend Jeanne D'Arc bij een kasteel. gemaakt van compositie metaal met Brevete uurwerk Parijs in zeer goede staat. Uurwerk is nagekeken 42x25x11cm. Cond.: G
Oud bronzen klokkenmannetje met lucifer-aansteeksysteem en wekkerfunctie 20e eeuw 23x13x10cm. Cond.: G
Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U
Satijnhouten tafelklokje ca. 1920 Frankrijk. Bronzen ornamentuur en inlegwerk. Louis Seize stijl, goedlopend 23x14x8cm. Cond.: U
Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...
Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G
Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G
Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)
Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M
Ketting+ hanger, medailllon GG585/000 bewerkt met lelietje-van-dalen. ca. 13.10 gr. L 60+3 cm.
Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
Chinese affiche 1e helft 20e eeuw, voorstellend een groep hoogwaardigheidsbekleders. Helemaal bovenin bij de rol iets beschadigd 164x67cm. Cond.: G
Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G
Franse comtoise wandklok met aparte harpslinger ca. 1870. Massonnier a Villeneuve les Boulois 150x28x16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R
Antieke Engelse klaptafel (hangoortafel) met 1 lade en koperen wieltjes 73x93x86cm. Cond.: G
Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat, mooi bewerkt. ca. 3.4 gr.