09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

2 Vazen Sevres 6065
2 Vazen Sevres

325 EUR

Tegel fabeldier, 17e eeuw 6182
Tegel fabeldier, 17e eeuw

325 EUR

4-Pas tableau, paard 6289
4-Pas tableau, paard

310 EUR

W. Sluiter 1015
W. Sluiter

300 EUR

Gesigneerd C. Kimmel 1132
Gesigneerd C. Kimmel

300 EUR

Tilmus Melcher 1248
Tilmus Melcher

300 EUR

Gesigneerd B. de Hoog 1373
Gesigneerd B. de Hoog

300 EUR

Speeldoos 2009
Speeldoos

300 EUR

Klok onder stolp 3507
Klok onder stolp

300 EUR

Pendule, ruiter te paard 3531
Pendule, ruiter te paard

300 EUR

Reiswekker 3552
Reiswekker

300 EUR

Franse pendule ca. 1890 3606
Franse pendule ca. 1890

300 EUR

Franse pendule, 4 zuilen 3617
Franse pendule, 4 zuilen

300 EUR

Franse ridderfauteuil 4238
Franse ridderfauteuil

300 EUR

Bronzen figuur, dame 5202
Bronzen figuur, dame

300 EUR

Tegel papegaai 17e eeuw 6006
Tegel papegaai 17e eeuw

300 EUR

Tegel vlinder, 17e eeuw 6280
Tegel vlinder, 17e eeuw

300 EUR

4 Tegels, 17e eeuw 6284
4 Tegels, 17e eeuw

300 EUR

2 Grote gedraaide kandelaars 2326
2 Grote gedraaide kandelaars

280 EUR

Aquarel, W.D.L. 1869 1284
Aquarel, W.D.L. 1869

275 EUR

Ongesigneerd, man met jongen 1303
Ongesigneerd, man met jongen

275 EUR

Engelse klok, snek 3549
Engelse klok, snek

275 EUR

Coulissentafel 4083
Coulissentafel

275 EUR

Koelkast, grenen panelen 4114
Koelkast, grenen panelen

275 EUR

Porseleinen servies 6003
Porseleinen servies

275 EUR

Barok kist 4009
Barok kist

270 EUR

Jugendstil glazen vaas 5502
Jugendstil glazen vaas

260 EUR

Bloedkoraal armband 4 rij 1
Bloedkoraal armband 4 rij

250 EUR

Louis Heymans, Wajang pop 1133
Louis Heymans, Wajang pop

250 EUR

Phillipine Quarles 1364
Phillipine Quarles

250 EUR

Klokkenstel Art Deco 3520
Klokkenstel Art Deco

250 EUR

Tafelklok, inleg 3539
Tafelklok, inleg

250 EUR

Pendulestel Jugendstil 3555
Pendulestel Jugendstil

250 EUR

Eikenhouten stoel 18e eeuw 4005
Eikenhouten stoel 18e eeuw

250 EUR

Eiken Chifoniere 4056
Eiken Chifoniere

250 EUR

Eikenhouten schrijfbureau 4157
Eikenhouten schrijfbureau

250 EUR

Hollandse vitrine opzetkast 4211
Hollandse vitrine opzetkast

250 EUR

Bronzen figuur, dame 5203
Bronzen figuur, dame

250 EUR

Friese staartklok 3661
Friese staartklok

240 EUR

Aubusson 4509
Aubusson

240 EUR

J.J.H. van Leeuwen 1059
J.J.H. van Leeuwen

235 EUR

V.O.C. Kist 4011
V.O.C. Kist

230 EUR

Interieur kippetjes 1125
Interieur kippetjes

225 EUR

Sluitgewichten, midden 2027
Sluitgewichten, midden

225 EUR

Goudgulden bodemvondst 3058
Goudgulden bodemvondst

225 EUR

Pendule, brons 3511
Pendule, brons

225 EUR

Franse pendule, pors. wijzerplaat 3518
Franse pendule, pors. wijzerplaat

225 EUR

Friese staartklok 3527
Friese staartklok

225 EUR

Barometer met klok 3619
Barometer met klok

225 EUR

Willem III kastje 4006
Willem III kastje

225 EUR

Eikenhouten vitrinekast 4194
Eikenhouten vitrinekast

225 EUR

Dubbelgebogen commode 4205
Dubbelgebogen commode

225 EUR

Tapijt + Wandtapijt 4504
Tapijt + Wandtapijt

225 EUR

Schilderij met poezen 1039
Schilderij met poezen

220 EUR

Antieke rokkandelaar 2040
Antieke rokkandelaar

220 EUR

Lanspunt, 17e eeuw 2489
Lanspunt, 17e eeuw

220 EUR

Schwarzwalder, 4 gewichten 3529
Schwarzwalder, 4 gewichten

220 EUR

Comtoise bloemslinger 3659
Comtoise bloemslinger

220 EUR

Ivoren tand, krokodil 6115
Ivoren tand, krokodil

220 EUR

Vaasklok, wit/blauw 3528
Vaasklok, wit/blauw

210 EUR

Bankstel 4078
Bankstel

210 EUR

Tegel haan, 17e eeuw 6184
Tegel haan, 17e eeuw

210 EUR

Tegel kip, 17e eeuw 6279
Tegel kip, 17e eeuw

210 EUR

Collier GG/amethist 151
Collier GG/amethist

200 EUR

Ketting + Ring, granaat 235
Ketting + Ring, granaat

200 EUR

Valentijn Bing, aquarel 1012
Valentijn Bing, aquarel

200 EUR

G. Krol 1026
G. Krol

200 EUR

E. Arntzenius 1037
E. Arntzenius

200 EUR

Groot ongesigneerd aquarel, 19e eeuw 1287
Groot ongesigneerd aquarel, 19e eeuw

200 EUR

Ets, Edgar Chahine 1304
Ets, Edgar Chahine

200 EUR

Bouille kistje met glaasjes 2000
Bouille kistje met glaasjes

200 EUR

Steiff Leeuw, Studio Collection 2704
Steiff Leeuw, Studio Collection

200 EUR

Compositie klokje 3503
Compositie klokje

200 EUR

Klokje met figuur 3513
Klokje met figuur

200 EUR

Wortelnoten staande klok 3532
Wortelnoten staande klok

200 EUR

Klokje, intarsia 3579
Klokje, intarsia

200 EUR

Henry Deux Buffet ca. 1900 4026
Henry Deux Buffet ca. 1900

200 EUR

Kwik barometer 4037
Kwik barometer

200 EUR

Gestoken barometer 4038
Gestoken barometer

200 EUR

Grenen vitrine 4054
Grenen vitrine

200 EUR

Biedermeier Bank 4115
Biedermeier Bank

200 EUR

Wortelnoten bureau 4130
Wortelnoten bureau

200 EUR

3 Chinese borden 6033
3 Chinese borden

200 EUR

Tegel pauw, 17e eeuw 6303
Tegel pauw, 17e eeuw

200 EUR

12-Delig Chinees gebaksstel 6408
12-Delig Chinees gebaksstel

200 EUR

Chinese vaas 6520
Chinese vaas

200 EUR

Medaillon GG, lelie van dalen 153
Medaillon GG, lelie van dalen

190 EUR

Schilderij, Trovati 1295
Schilderij, Trovati

190 EUR

Oud Chinese affiche 2147
Oud Chinese affiche

190 EUR

Klokken 3537
Klokken

190 EUR

Franse comtoise 3627
Franse comtoise

190 EUR

Dekselpot, 19e eeuw 6254
Dekselpot, 19e eeuw

190 EUR

Ring GG diamanten 306
Ring GG diamanten

185 EUR

Victoriaanse klaptafel 4047
Victoriaanse klaptafel

185 EUR

3-Delig zilv. peper&zout stel 174
3-Delig zilv. peper&zout stel

180 EUR

Oorstekers GG/granaat 231
Oorstekers GG/granaat

180 EUR