Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Chinese schotels, Kang Xi 6047
3 Chinese schotels, Kang Xi

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ivoren tand, bladmotief 6118
Ivoren tand, bladmotief

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinees spekstenen figuur 6199
Chinees spekstenen figuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
7 tegels 6445
7 tegels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Grote dekselvaas 6017
Grote dekselvaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Samson borden 6266
2 Samson borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Visschotels, 19e eeuw 6473
2 Visschotels, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Makkumse sierborden 6527
2 Makkumse sierborden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
10 Friese tegels 6176
10 Friese tegels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel 6227
5-Delig kaststel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jugendstil stijl wijnkan 6232
Jugendstil stijl wijnkan

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6263
Chinese vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Keramische kunstvaas 6523
Keramische kunstvaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bord 6031
Bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meissen lamp 6053
Meissen lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Capucijner koppen 6142
5 Capucijner koppen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Koffer met 2 satsuma vazen 6271
Koffer met 2 satsuma vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Doos tegels 6285
Doos tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gemberpot met deksel 6380
Gemberpot met deksel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Trekpotje, 18e eeuw 6409
Trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Kantonese vaasjes 6423
2 Kantonese vaasjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese schotel, draken 6477
Chinese schotel, draken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japans imari kastkom 6345
Japans imari kastkom

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Chinese kommetjes, gekleurd 6377
4 Chinese kommetjes, gekleurd

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Schotels 8-hoekig, 18e eeuw 6496
2 Schotels 8-hoekig, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chin. natuursteen figuur 6553
Chin. natuursteen figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote vaas, 19e eeuw 6044
Grote vaas, 19e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Chocoladeketel, 19e eeuw 6068
Chocoladeketel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Plateel vaas 6071
Plateel vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6145
Chinese vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilverkleurige vaas 6158
Zilverkleurige vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilverkleurige vaas 6160
Zilverkleurige vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot bord 6209
Groot bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wedgwood, peper,zout,mosterd 6230
Wedgwood, peper,zout,mosterd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Gemberpotten 6238
4 Gemberpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Imari kop & schotel 6272
Imari kop & schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Pors. beelden 6359
2 Pors. beelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Pors. Sitzendorf figuren 6361
2 Pors. Sitzendorf figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kop & Schotels, Chinees 6386
Kop & Schotels, Chinees

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vis schotel, 19e eeuw 6463
Chinese vis schotel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vis schotel, 20e eeuw 6466
Chinese vis schotel, 20e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mocca setje 6130
Mocca setje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gemberpot, 18e eeuw 6265
Gemberpot, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel 6421
Grote Chinese schotel

Resultaat:

72 EUR

Verkocht
2 Delftse vazen ca. 1900 6076
2 Delftse vazen ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
12-Delig mocca-servies 6088
12-Delig mocca-servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Limoges kastvazen 6134
2 Limoges kastvazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6148
3 Chinese borden

Resultaat:

70 EUR