09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen opgezet. Deksel is gelijmd en kraag is beschadigd 38xø23cm. Cond.: R

3 Borden 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met goud- en bloemdecor. Scheuren en randschades 2xø22xm. 1xø21,7cm. Cond.: M

Lampevoet, Limoges
Resultaat: 70 EUR

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met bamboe motief ,achterkant met Chinese tekens, 7.5xø19 cm., Cond.:G

2 Kantonese vaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese vaasjes ca. 1900 met decor van vele figuren en tekens 14,5xø7cm. Cond.: G

Swatow vaasje
Resultaat: 70 EUR

16e Eeuws Chinees (Swatow) keramiek vaas afgebeeld met herten. Chip aan de voet, 7.5x ø8.5 cm., Cond.:G

2 Dekselvaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinnen dekselvaasjes, 18e eeuw,Kangxi, deksel en kraag beschadigd. 13.5xø5.5 cm., Cond.:R

4 Chinese kommetjes
Resultaat: 65 EUR

Vier Chinees porseleinen rijstkommen 20e eeuw met blauw decor van bomen en familietekens 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Herend schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote Herend porseleinen presenteerschaal met groen-goud bladdecor 20e eeuw Cond.: G

Bord Heinrich
Resultaat: 60 EUR

Duits wit porseleinen soepbord met hakenkruis. Gemerkt "Selb Bavaria H en Go, Heinrich 1941" ø23,5cm. Cond.: G

Keramisch beeld Jonas
Resultaat: 60 EUR

Keramisch beeldje van "Jonas in de walvis". gemaakt door Eva Komposzt 1967, Beeld is aan de voorkant opengewerkt met binnenin Jonas 24x16x10,5cm. Cond.: G

Ivoren miniatuur
Resultaat: 60 EUR

Ivoren miniatuur 18e-19e eeuw, voorstellend een man met twee eenden in de armen in 18e eeuwse kledendracht 3,7xø1cm. Cond.: G

3 Borden, Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Makkumse aardewerken sierborden met bloemdecor en bewekte rand 20e eeuw Holland 4,5xø25cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje Rusland
Resultaat: 60 EUR

2 Kang Chi borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

3 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø11,7cm. Cond.: G

Mandarijn trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen theepot 18e eeuw met Familie rose decor. Voorstelling van een Chinees landschap met bergen, figuren en gebouwen. (gebarsten) 13x22x12cm. Cond.: M

Capodimonte figuur
Resultaat: 60 EUR

Grote Capodimonte keramische figuur (Italië) van een schoenmaker 20e eeuw, kleine chip 27x20x18cm. Cond.: R

Hutschenreuther servies
Resultaat: 60 EUR

3 Borden, jagers
Resultaat: 60 EUR

Drie Japans porseleinen borden 20e eeuw met blauw decor. Afbeeldend ruiters te paard jagend op een hert ø23cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 60 EUR

Vier porseleinen figuren ca. 1950 in romantische kledendracht 20-26cm. Cond.: G

Grote schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G

5 Dresden pors. figuren
Resultaat: 60 EUR

Vijf Dresden porseleinen figuren in romantische kledendracht 2e helft 20e eeuw Duitsland 10-21cm. (2 vingers missen) Cond.: G

Keramische figurengroep
Resultaat: 60 EUR

Kavel goudimari
Resultaat: 60 EUR

Tien delen goudimari porselein 2e helft 20e eeuw, 3 delen met randschade 9-20cm. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 60 EUR

Majolica beeld
Resultaat: 60 EUR

Majolica beeld van een dravend paard 1e helft 20e eeuw, gemerkt Karlsruhe Modelnr. 4348. Staart is gerestaureerd 27x44x15cm. Cond.: G

Imari dekselschaal
Resultaat: 55 EUR

Goud-imari dekselschaal met oortjes 18e eeuw. Decor van bloemen en takken. oortje is gerepareerd en deksel is gelijmd 10x13xø17cm. Cond.: R

Meissen kandelaar, groen blad
Resultaat: 50 EUR

Kandelaar Meissen (Duitsland) Weinlaub decor ( druivenblad) 20e eeuw, 17.5xø 12.2 cm., Cond.:U

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinese gemberpot 18e eeuw met blauw landschapsdecor (huizen en bergen) 17xø17cm. Cond.: G

Servies, Thuringen
Resultaat: 50 EUR

15-Delig porseleinen koffieservies ca. 1930, vermoedelijk Duitsland Thuringen. Bestaande uit: koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 gebaksschotels en 6 kop&schotels Cond.: G

Porseleinen jardiniere
Resultaat: 50 EUR

Oude porseleinen jardiniere met Hollands blauw motief 20e eeuw. Voorstelling van een dorp aan de waterkant met boot 10x32x14cm. Cond.: G

3 Borden Makkum, glad
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Makkums porseleinen borden met bont bloemendecor Holland 20e eeuw 4xø23cm. Cond.: G

8 Bordjes, België
Resultaat: 50 EUR

Acht porseleinen borden gesigneerd J.B. Cappellemans Bruxelles eind 19e eeuw. Wit-, groen- en gouddecor ø24cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame antiek ivoren netsuke figuurtje met waaier. Het gezicht kan draaien en neemt dan een andere gedaante aan. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een schildpad met twee jonge schildpadjes op de rug en een rat 6x4,5x2,5cm. Cond.: G

52 Delen Limoges pors.
Resultaat: 50 EUR

52 Delen Frans porselein (Limoges) 2e helft 20e eeuw. 1 Deel beschadigd Cond.: G

Porseleinen koffie-restservies
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen koffie-restservies voor 4 personen (7 schotels over). Blauw bloemendecor met goudkleur. Gelijmde beschadigingen Cond.: M

Aardewerken sierschotel
Resultaat: 50 EUR

3 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinese keramieken gemberpotten 19e eeuw. 1 met haarscheuren in de bodem. 16xø15cm., 12xø12cm. en 8,5xø10cm. Cond.: G

3 Delen Kantonees
Resultaat: 45 EUR

Drie delen Chinees Familie Rose ca. 1910 Decor met figuren en goud. 2x Schaaltje en 1x Dekselpotje in goede staat 12x8x1cm. en 9xø7,5cm. Cond.: G

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Vaasje Kang Xi, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Kang Xi vaasje met blauw bloemendecor 8xø6,5cm. Cond.: U

6 Makkumse tegels
Resultaat: 45 EUR

Zes Makkumse handbeschilderde tegels, 20e eeuw, met diverse afbeeldingen van kinderspelen 2x13x13cm. en 4x10x10cm. Cond.: G

Imari bord, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

18e Eeuws Chinees imari bord met bloemen en verf beschilderd. Lichte randschade ø22cm. Cond.: G

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Groot 18e eeuws Fam. Rose bord, gedecoreerd met bloemen in diverse kleuren op de rand en in het midden. Onderkant van de rand heeft 4 chipjes en 1 haarlijn ø31cm.

Meissen kandelaar, Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Kandelaar Meissen (Duitsland) zwiebelmuster ( uienmotief) 20e eeuw 15x6x6x cm., Cond.:U

2 Imari borden
Resultaat: 40 EUR

Twee imari porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 3,5xø22cm.