Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen opgezet. Deksel is gelijmd en kraag is beschadigd 38xø23cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met goud- en bloemdecor. Scheuren en randschades 2xø22xm. 1xø21,7cm. Cond.: M
Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met bamboe motief ,achterkant met Chinese tekens, 7.5xø19 cm., Cond.:G
Twee Chinees porseleinen Kantonese vaasjes ca. 1900 met decor van vele figuren en tekens 14,5xø7cm. Cond.: G
16e Eeuws Chinees (Swatow) keramiek vaas afgebeeld met herten. Chip aan de voet, 7.5x ø8.5 cm., Cond.:G
Twee Chinees porseleinnen dekselvaasjes, 18e eeuw,Kangxi, deksel en kraag beschadigd. 13.5xø5.5 cm., Cond.:R
Vier Chinees porseleinen rijstkommen 20e eeuw met blauw decor van bomen en familietekens 5,5xø11,5cm. Cond.: G
Grote Herend porseleinen presenteerschaal met groen-goud bladdecor 20e eeuw Cond.: G
Duits wit porseleinen soepbord met hakenkruis. Gemerkt "Selb Bavaria H en Go, Heinrich 1941" ø23,5cm. Cond.: G
Keramisch beeldje van "Jonas in de walvis". gemaakt door Eva Komposzt 1967, Beeld is aan de voorkant opengewerkt met binnenin Jonas 24x16x10,5cm. Cond.: G
Ivoren miniatuur 18e-19e eeuw, voorstellend een man met twee eenden in de armen in 18e eeuwse kledendracht 3,7xø1cm. Cond.: G
Drie oude Makkumse aardewerken sierborden met bloemdecor en bewekte rand 20e eeuw Holland 4,5xø25cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø11,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen theepot 18e eeuw met Familie rose decor. Voorstelling van een Chinees landschap met bergen, figuren en gebouwen. (gebarsten) 13x22x12cm. Cond.: M
Grote Capodimonte keramische figuur (Italië) van een schoenmaker 20e eeuw, kleine chip 27x20x18cm. Cond.: R
Drie Japans porseleinen borden 20e eeuw met blauw decor. Afbeeldend ruiters te paard jagend op een hert ø23cm. Cond.: G
Vier porseleinen figuren ca. 1950 in romantische kledendracht 20-26cm. Cond.: G
Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G
Vijf Dresden porseleinen figuren in romantische kledendracht 2e helft 20e eeuw Duitsland 10-21cm. (2 vingers missen) Cond.: G
Tien delen goudimari porselein 2e helft 20e eeuw, 3 delen met randschade 9-20cm. Cond.: G
Majolica beeld van een dravend paard 1e helft 20e eeuw, gemerkt Karlsruhe Modelnr. 4348. Staart is gerestaureerd 27x44x15cm. Cond.: G
Goud-imari dekselschaal met oortjes 18e eeuw. Decor van bloemen en takken. oortje is gerepareerd en deksel is gelijmd 10x13xø17cm. Cond.: R
Kandelaar Meissen (Duitsland) Weinlaub decor ( druivenblad) 20e eeuw, 17.5xø 12.2 cm., Cond.:U
Chinese gemberpot 18e eeuw met blauw landschapsdecor (huizen en bergen) 17xø17cm. Cond.: G
15-Delig porseleinen koffieservies ca. 1930, vermoedelijk Duitsland Thuringen. Bestaande uit: koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 gebaksschotels en 6 kop&schotels Cond.: G
Oude porseleinen jardiniere met Hollands blauw motief 20e eeuw. Voorstelling van een dorp aan de waterkant met boot 10x32x14cm. Cond.: G
Drie oude Makkums porseleinen borden met bont bloemendecor Holland 20e eeuw 4xø23cm. Cond.: G
Acht porseleinen borden gesigneerd J.B. Cappellemans Bruxelles eind 19e eeuw. Wit-, groen- en gouddecor ø24cm. Cond.: G
Zeldzame antiek ivoren netsuke figuurtje met waaier. Het gezicht kan draaien en neemt dan een andere gedaante aan. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een schildpad met twee jonge schildpadjes op de rug en een rat 6x4,5x2,5cm. Cond.: G
52 Delen Frans porselein (Limoges) 2e helft 20e eeuw. 1 Deel beschadigd Cond.: G
Oud porseleinen koffie-restservies voor 4 personen (7 schotels over). Blauw bloemendecor met goudkleur. Gelijmde beschadigingen Cond.: M
Drie Chinese keramieken gemberpotten 19e eeuw. 1 met haarscheuren in de bodem. 16xø15cm., 12xø12cm. en 8,5xø10cm. Cond.: G
Drie delen Chinees Familie Rose ca. 1910 Decor met figuren en goud. 2x Schaaltje en 1x Dekselpotje in goede staat 12x8x1cm. en 9xø7,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Kang Xi vaasje met blauw bloemendecor 8xø6,5cm. Cond.: U
Zes Makkumse handbeschilderde tegels, 20e eeuw, met diverse afbeeldingen van kinderspelen 2x13x13cm. en 4x10x10cm. Cond.: G
18e Eeuws Chinees imari bord met bloemen en verf beschilderd. Lichte randschade ø22cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Fam. Rose bord, gedecoreerd met bloemen in diverse kleuren op de rand en in het midden. Onderkant van de rand heeft 4 chipjes en 1 haarlijn ø31cm.
Kandelaar Meissen (Duitsland) zwiebelmuster ( uienmotief) 20e eeuw 15x6x6x cm., Cond.:U
Twee imari porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 3,5xø22cm.