Porseleinen Goebel figuur 1979-1990,(nr. 4222) mees op een tak, Duitsland 11,5x11x5cm. Cond.: G
Oud porseleinen groepje (Duitsland) bestaande uit 3 kinderen ca. 1930. Monogram M.O. Germany.
Twee Meissen schalen, na 1934, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen. 1x Licht beschadigd ø28cm.
Chinees porseleinen familie Verte gemberpot (zonder deksel) met familienaam 19e-20e eeuw 13xø13cm. Cond.: G
Italiaanse keramieken schaal met rozen 20e eeuw. Beschadigingen aan de rozen 23x22x41cm. Cond.: R
Delfts blauw keramieken schaal met pauw en bloemen afgebeeld, 20e eeuw 32,5x25,5cm. Cond.: G
Oud Delftsbont kaststel 20e eeuw, "Polychrome handpainted Holland" met bloemdecor 2x(26xø14cm.) 1x(33xø17cm.) Cond.: G
Imari porseleinen kom 19e eeuw met blauwgroen decor van bloemen. Randschade 7,5xø10,5cm. Cond.: R
Hollandse tegel 18e eeuw afbeeldend een engel getroffen door een pijl. Lichte randschade 1x13x13cm. Cond.: G
Drie Engelse majolica vazen ca. 1900 met bloemdecor. Lichte randschade aan de voet, 1 chip aan de kraag. 1 Vaas is helemaal gaaf 17-24cm. Cond.: R
Twee bloempotten begin 20e eeuw. 1x Majolica, 1x Porseleyne Fles Delft. Beide met schuertjes 14xø20cm. en 17xø22cm. Cond.: M
Vier Japanse goudimari porseleinen kop en schotels 18e eeuw met decor van bloemen en vogels. Randschades en haarscheuren 4,5xø11,7cm. Cond.: M
Blauw porseleinen schaal met plated overlay rand en sierwerk 30-er jaren. Haarscheur 22x22cm. Cond.: R-G
Vijf diverse tegels (2 bloempottegels, 1 mangaantegel, 1 blauwe tegel, 1 Delftse tegel Juliana-Bernard 7 Jan. 1937 / 7 Juli 1949 en een tegel van Westraven van 'T Nyvere Twente, lichte randschade)
17e Eeuwse polychroom tegel met bloempotten in een vierkant ca. 1650. Oude restauraties 13x13x1,2cm. Cond.: R
Drie porseleinen tafellampen ca. 1950 met figuren in romantische kledendracht H.:28cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen Quan Yiu figuren 1e helft 20e eeuw. 1 Arm mist en enkele chips Cond.: M
3-Delig keramiek Fayence miniatuur kaststel, decor Delft Dore Fait Main. Rood decor met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 12,5-18cm. Cond.: G
Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G
Twee delen Makkums keramiek en 1 deel Delft 20e eeuw Holland. 1x Bord Makkum bont bloemotief. 1x Makkum tegel bloemmotief, 1x Delft blauw bord bloemmotief 3xø23cm, 3,5xø23,5cm. en 13x13cm. Cond.: G
Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G
Oud Makkums bont sierbord 2e helft 20e eeuw met bloemen en paradijsvogel 4xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met bloemvaas- en plantendecor (haarscheur) 20,5xø11cm. Cond.: G
Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G
Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G
Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G
Oud gemberpotje met blauw decor 2e helft 20e eeuw 7x5xø7,5cm. Cond.: G