09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

6-Persoon theeservies
Resultaat: 25 EUR

Bizon beeld Volkstedt
Resultaat: 25 EUR

Vogeltje, Goebel
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Goebel figuur 1979-1990,(nr. 4222) mees op een tak, Duitsland 11,5x11x5cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen groepje (Duitsland) bestaande uit 3 kinderen ca. 1930. Monogram M.O. Germany.

2 Meissen schalen
Resultaat: 20 EUR

Twee Meissen schalen, na 1934, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen. 1x Licht beschadigd ø28cm.

Gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen familie Verte gemberpot (zonder deksel) met familienaam 19e-20e eeuw 13xø13cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 20 EUR

Keramieken schaal
Resultaat: 20 EUR

Italiaanse keramieken schaal met rozen 20e eeuw. Beschadigingen aan de rozen 23x22x41cm. Cond.: R

Schaal, Delftsblauw
Resultaat: 20 EUR

Delfts blauw keramieken schaal met pauw en bloemen afgebeeld, 20e eeuw 32,5x25,5cm. Cond.: G

Delftsbont kaststel
Resultaat: 20 EUR

Oud Delftsbont kaststel 20e eeuw, "Polychrome handpainted Holland" met bloemdecor 2x(26xø14cm.) 1x(33xø17cm.) Cond.: G

Imari pors. kommetje
Resultaat: 20 EUR

Imari porseleinen kom 19e eeuw met blauwgroen decor van bloemen. Randschade 7,5xø10,5cm. Cond.: R

Tegel
Resultaat: 20 EUR

Hollandse tegel 18e eeuw afbeeldend een engel getroffen door een pijl. Lichte randschade 1x13x13cm. Cond.: G

3 Majolica vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Drie Engelse majolica vazen ca. 1900 met bloemdecor. Lichte randschade aan de voet, 1 chip aan de kraag. 1 Vaas is helemaal gaaf 17-24cm. Cond.: R

2 Bloempotten
Resultaat: 20 EUR

Twee bloempotten begin 20e eeuw. 1x Majolica, 1x Porseleyne Fles Delft. Beide met schuertjes 14xø20cm. en 17xø22cm. Cond.: M

Imari kop & schotel
Resultaat: 20 EUR

Vier Japanse goudimari porseleinen kop en schotels 18e eeuw met decor van bloemen en vogels. Randschades en haarscheuren 4,5xø11,7cm. Cond.: M

Blauwe schaal, zilv. rand
Resultaat: 20 EUR

Blauw porseleinen schaal met plated overlay rand en sierwerk 30-er jaren. Haarscheur 22x22cm. Cond.: R-G

5 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Vijf diverse tegels (2 bloempottegels, 1 mangaantegel, 1 blauwe tegel, 1 Delftse tegel Juliana-Bernard 7 Jan. 1937 / 7 Juli 1949 en een tegel van Westraven van 'T Nyvere Twente, lichte randschade)

Bloempottegel
Resultaat: 20 EUR

17e Eeuwse polychroom tegel met bloempotten in een vierkant ca. 1650. Oude restauraties 13x13x1,2cm. Cond.: R

3 Porseleinen tafellampen
Resultaat: 20 EUR

Drie porseleinen tafellampen ca. 1950 met figuren in romantische kledendracht H.:28cm. Cond.: G

2 Pors. Quan Yiu figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen Quan Yiu figuren 1e helft 20e eeuw. 1 Arm mist en enkele chips Cond.: M

Fayence kaststel
Resultaat: 20 EUR

3-Delig keramiek Fayence miniatuur kaststel, decor Delft Dore Fait Main. Rood decor met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 12,5-18cm. Cond.: G

4 Aardewerk borden
Resultaat: 20 EUR

Set Duits keramiek
Resultaat: 15 EUR

Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G

2 Borden + Tegel
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Makkums keramiek en 1 deel Delft 20e eeuw Holland. 1x Bord Makkum bont bloemotief. 1x Makkum tegel bloemmotief, 1x Delft blauw bord bloemmotief 3xø23cm, 3,5xø23,5cm. en 13x13cm. Cond.: G

8 Wandtegels
Resultaat: 15 EUR

Acht antieke wandtegels 18e-19e eeuw. Beschadigingen Cond.: R

Meissen schaal
Resultaat: 15 EUR

Meissen schaal in de vorm van een blad 2e helft 20e eeuw. 22cm.

2 Porseleinen bloemvazen
Resultaat: 15 EUR

Delfts bont kaststel
Resultaat: 15 EUR

Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums bont sierbord 2e helft 20e eeuw met bloemen en paradijsvogel 4xø23cm. Cond.: G

Chinees pors. vaas
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met bloemvaas- en plantendecor (haarscheur) 20,5xø11cm. Cond.: G

Wandrelief, man met fluit
Resultaat: 15 EUR

Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G

4 Makkumse wandtegels
Resultaat: 15 EUR

Villeroy & Boch set
Resultaat: 15 EUR

Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

Imari bord
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord ca. 1880 met landschapsdecor ø22cm.

Rosenthal verzamel bord
Resultaat: 10 EUR

Keramische plaquette
Resultaat: 10 EUR

Stel honden, rood
Resultaat: 10 EUR

Dekseldoos pors.
Resultaat: 10 EUR

Imari bordje
Resultaat: 10 EUR

Servies, Hutschenreuther
Resultaat: 10 EUR

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G

Platelen bord
Resultaat: 10 EUR

5 Diverse tegels
Resultaat: 10 EUR

Tegeltableau
Resultaat: 10 EUR

Tegel, Zeewezen
Resultaat: 10 EUR

Diverse blauwe bordjes
Resultaat: 10 EUR

Gemberpotje
Resultaat: 10 EUR

Oud gemberpotje met blauw decor 2e helft 20e eeuw 7x5xø7,5cm. Cond.: G