Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Geëmailleerde pendule 3644
Geëmailleerde pendule
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse schoolklok 3645
Franse schoolklok

Resultaat:

90 EUR

Jugendstil pendule 3646
Jugendstil pendule
Startprijs 280 EUR
Monumentaal pendulestel 3647
Monumentaal pendulestel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Plated pendule ca. 1900 3648
Plated pendule ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tandenstoker pendule 3649
Tandenstoker pendule

Resultaat:

325 EUR

Junghans  klok 3650
Junghans klok
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Goudgelakte pendule 3651
Goudgelakte pendule

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Pendule met wandconsole 3652
Pendule met wandconsole

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Longcase staande klok, 18e eeuw 3654
Longcase staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese wandklok (kantoortje) 3655
Friese wandklok (kantoortje)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tafelklok 3656
Tafelklok

Resultaat:

15 EUR

Glazen wandklok 3657
Glazen wandklok
Geen vanafprijs
Haantjes comtaise 3658
Haantjes comtaise
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Comtoise bloemslinger 3659
Comtoise bloemslinger

Resultaat:

220 EUR

Mini comtoise 3660
Mini comtoise
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3661
Friese staartklok

Resultaat:

240 EUR

Franse pendule ca. 1880 3662
Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR
Myst. vrouw met klok 5758
Myst. vrouw met klok
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Staande klok, Frans 3663
Staande klok, Frans

Resultaat:

400 EUR

Staande klok, Duits 3664
Staande klok, Duits
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Mysterieus 3665
Mysterieus

Resultaat:

80 EUR

Mysterieus klokje 3666
Mysterieus klokje
Startprijs 80 EUR