Prachtige massief mahoniehouten Engelse Jugendstil spiegelcommode ca. 1900. Origineel beslag. Mooie vormgeving 178x53x106cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Mahoniehout met eiken damesschrijfbureau met 3 lades en uittrekblad. Origineel groen schrijfleer ca. 1910 in zeer goede staat 77x60x108cm. Cond.: G
18e Eeuwse Duitse betaaltafel van notenfineer met getorste poten (kruislings verboden) en lade. In ongerestaureerde staat 78x104x66cm. Cond.: G
Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G
Antieke Duitse eiken Biedermeier dekenkist met gekerfd front. Origineel beslag, slot en sleutel. In zeer goede staat 78x120x61cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G
Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...
Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G
Zes Hollandse Neo Barok stoelen ca. 1900 van eikenhout met onderling verbonden poten. Stoffering van ruitstof in goede staat 93x45x44cm. Cond.: G
Armleunstoel 19e eeuw in Louis XIV stijl met petit-point (borduurwerk )bekleding. Mooi snijwerk 111x71x75cm. Cond.: G
Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G
Grote driezijdige glasvitrine 20e eeuw met glazen schappen. Donkergebeitst beukenhout staand op klauwpoten 202x113x36cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.
Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G
Massief notenhouten lectuurmolen met koper beslagen 2e helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld 27x44x43cm. Cond.: G
Louis Seize stijl wandspiegel 19e eeuw met handgestoken houten vergulde lijst. Licht beschadigd 70x53x6cm. Cond.: G
Zes antieke eikenhouten stoelen waaronder 2 armleunstoelen ca. 1900 Mechelen. Nieuw gestoffeerd met lichtblauwe velours en kopernagels 92x63x55cm. Cond.: G
Drie antieke Franse eiken stoelen met getorste poten en mooie velours bekleding 85x43x45cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten spiegelcommode ca. 1900 met band intarsia. Geheel staand op koperen wieltjes in goede staat 174x107x46cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R