09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Wortelnoten kabinet 4024
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Penanten kast 1840-1850 Holland 4025
Penanten kast 1840-1850 Holland
Startprijs 250 EUR
Henry Deux Buffet ca. 1900 4026
Henry Deux Buffet ca. 1900

200 EUR

Eiken broodkast, intarsia 4027
Eiken broodkast, intarsia

900 EUR

Bureau, brons beslag 4028
Bureau, brons beslag

380 EUR

Armstoel 4029
Armstoel

45 EUR

Mahonie naaitafeltje 4030
Mahonie naaitafeltje
Startprijs 130 EUR
Dekenkist 4031
Dekenkist

620 EUR

Eiken notariskast 4032
Eiken notariskast

450 EUR

Mahonie kast, borden opstand 4033
Mahonie kast, borden opstand
Startprijs 100 EUR
Tijdschriftenhouder 4034
Tijdschriftenhouder
Startprijs 45 EUR
Victoriaanse commode 4035
Victoriaanse commode
Startprijs 100 EUR
Eiken armleunstoel 4036
Eiken armleunstoel

325 EUR

Kwik barometer 4037
Kwik barometer

200 EUR

Gestoken barometer 4038
Gestoken barometer

200 EUR

Eiken kist, 18e eeuw 4039
Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Schrijfsecretaire 4040
Schrijfsecretaire

15 EUR

2-Delige Werdicke kast 4041
2-Delige Werdicke kast
Startprijs 800 EUR
Dames Schrijfbureau 4042
Dames Schrijfbureau

150 EUR

Eikenhouten tafel 4043
Eikenhouten tafel
Startprijs 120 EUR
4 Biedermeier stoelen 4044
4 Biedermeier stoelen
Startprijs 20 EUR
6 Louis Philipe stoelen 4045
6 Louis Philipe stoelen
Startprijs 150 EUR
Teakhouten TV kastje 4046
Teakhouten TV kastje

15 EUR

Victoriaanse klaptafel 4047
Victoriaanse klaptafel

185 EUR