09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Steiff Leeuw, Studio Collection
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G

FS en Co, pop jongen
Startprijs 100 EUR

FS en Co, pop
Startprijs 100 EUR

Kopie Kammer & Reinhardt 117
Startprijs 100 EUR

Kammer + Reinhardt S+H 76
Startprijs 150 EUR

Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur