09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Bajonet
Resultaat: 45 EUR

Oude bajonet met schede 1e helft 20e eeuw "5646 a 43 ddl" L.: 40cm. Cond.: G

Kolenbak, Frans emaille
Resultaat: 45 EUR

Geëmailleerde metalen kolenbak ca. 1900. Frankrijk, groen. Mooi uitgewerkt 26x45x30cm. Cond.: G

Koperen haardscherm
Resultaat: 45 EUR

Antiek koperen gedreven haardscherm met afgebeeld diverse figuren in een interieur 74x56cm. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 45 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Kruisbeeld in lijst
Resultaat: 45 EUR

Scheepsmodel, Charlotte Rhodes
Resultaat: 40 EUR

Art Deco theelicht, koper
Resultaat: 40 EUR

Art Deco koperen theelicht met onderbak (zwaar uitgevoerd), Amsterdamse school?. Originele brander en fraaie vormgeving 12x15x15cm. Cond.: G

22 Tinnen figuren
Resultaat: 40 EUR

22 Tinnen figuren van de firma Daalderop Holland met diverse voorstellingen.

Chinese bronzen vaas
Resultaat: 40 EUR

Chinese bronzen vaas ca. 1900 met voorstelling van een draak, een hert en bloemen. Tweedimensionaal 24x13x11cm. Cond.: G

Tinnen snavelkan + beker
Resultaat: 40 EUR

Gedreven hangbakje
Resultaat: 40 EUR

Messing gedreven hangbakje, kammenbakje, Noord-Holland (Friesland) ca. 1860. Motief van een paard met arreslee, barok rocailles 13x16x7cm. Cond.: U

Haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Roodkoperen haardscherm eind 19e eeuw met sierwerk, vermoedelijk Frankrijk 70x51x8cm. Cond.: G

2 Houten wandconsoles
Resultaat: 40 EUR

Twee decoratieve houten wandconsoles met putti 20e eeuw (beschilderd) 42x36x21cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Staande petroleumlamp met tinnen bewerkte voet en groen-glazen reservoir ca. 1900 56xø13cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, mooie kwaliteit 25x9x10cm. Cond.: G

Barometer, C. Heymann
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse barometer, gesigneerd C. Heymann Bremen. Fijn uitgewerkt met bladmotief en vogelnest met eieren (stukjes af). 63x31x5cm. Cond.: G

Wierook brander ca. 1880
Resultaat: 40 EUR

Messing wierookbrander 19e eeuw 24xø10cm. Cond.: G

2 Zwarte hoge hoeden
Resultaat: 40 EUR

Twee zwarte hoge herenhoeden in originele doos ca. 1900 30x18x35cm. Cond.: G

Rood haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans smeedijzeren haardscherm beschilderd met rood, goud en zwart. Decor van vogels en takken 109x60cm. Cond.: G

Icoon
Resultaat: 40 EUR

Handbeschilderde icoon 20e eeuw, Griekenland 30x18x2,5cm. Cond.: G

Berliner eisen
Resultaat: 40 EUR

Gietijzeren antieke Berliner eisen in de vorm van een krokodil met 4 bevestigingspunten en 4 holtes om iets in te persen 11x29x11cm. Cond.: G

2 Kleine kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen kandelaars met cloisonne ca. 1890 in zeer goede staat 10xø5cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen 2-lichts kandelaars ca. 1890 in prachtige staat 30x19x10cm. Cond.: U

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse barometer van firma "A.J. Schokking Jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin" met mooi snijwerk 48x25x4cm. Cond.: G

Scheepsmodel schoener
Resultaat: 40 EUR

Oud houten scheepsmodel van een schoener, 20e eeuw 60x84x13cm. Cond.: G

Scheepsmodel, galjoen
Resultaat: 40 EUR

Kunststof scheepsmodel van een 18e eeuws Spaans galjoen, 20e eeuw 79x68x26cm. Cond.: front mast gebroken.

2 Koperen wandlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee koperen wandlampen met glazen kappen ca. 1900, firma IANTE England 42x16x22cm. Cond.: G

Bronzen pan
Resultaat: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen pan met houten steel op drie poten 14x43x23cm. Cond.: G

Tafelopzet / Siervaas
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve tafelopzet / siervaas 20e eeuw met zwarte smeedijzeren voet en groene kelk. Bladdecor en filigrain hals H.: 47cm. Cond.: G

Tinnen kan
Resultaat: 40 EUR

Vroege tinnen kan, vermoedelijk 17e-18e eeuw. Deuk in de kraag en de bodemrand is bedeukt en zit los 15x18xø12cm. Cond.: R

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 35 EUR

Bijbeltje anno 1884 met gouden slot door Johannes Enschede en Zonen in zeer goede staat 11,5x7,5x3cm. 1x Bronzen plaquette 1839 - 1914 Hollandse ijzeren spoorwegen maatschappij ø7,5cm. Cond.: G

2 Duitse bijbels, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Petroleumlamp begin 20e eeuw met groen glazen reservoir en messing in goede staat. Compleet 54xø26cm. Cond.: G

2 Koperen wandlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee decoratieve koperen koetslampen met kaarshouder 20e eeuw 37x8,5xø6cm. Cond.: G

Koektrommel
Resultaat: 35 EUR

Oude keramische Art Deco koekjestrommel met deksel en nikkelen handgreep, vermoedelijk Duitsland (genummerd) 12x22x15cm. Cond.: G

Porseleinen pijp
Resultaat: 35 EUR

Oude porseleinen pijp in houder met edelhert voorstelling 20e eeuw 30x15x13cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 35 EUR

Oude plafondlamp (Petroleulamp-model) 2e helft 20e eeuw. electrisch met glazen kap 44xø60cm. Cond.: G

Kraantjeskan, beschilderd
Resultaat: 35 EUR

Oude beschilderde kraantjeskan met brander 20e eeuw. Voorstelling van een huis, koets en figuren 39x24xø13cm. Cond.: G

4 Chinese ceinturen
Resultaat: 35 EUR

Vier Oosterse ceinturen 20e eeuw. Materialen; vilt met metaalstiksel, hoorn, koper met trukoise en zijde 30-80cm. Cond.: G

Kavel tin
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel tin en zilvertin 20e eeuw Cond.: G

Scheepsmodel, San Fernando
Resultaat: 35 EUR

Oud houten scheepsmodel van het Spaanse galjoen "San Fernando", 20e eeuw 58x66x15cm. Cond.: G

Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1900 ø34cm. Cond.: G

Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp ca. 1900 ø32cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen kandelaar in barok vormgeving begin 20e eeuw 64x18x18cm. Cond.: G

Wand petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Wand petroleumlamp met gebloemde kap ca. 1900 ø30cm. Cond.: G

Thermometer
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote keramiek weegschaal 1e helft 20e eeuw. Beschadigingen aan de rand 30x60x25cm. Cond.: G

Lakstempel, 16e eeuw
Resultaat: 30 EUR