09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

2 Antieke ringen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G

Chinese messing kist
Resultaat: 20 EUR

Chinese messing kist ca. 1930 bewerkt met beschilderde medaillons (bloemen). Met drukmechanisme 6x15x10cm. Cond.: G

Wanddecoratie in lijst
Resultaat: 20 EUR

Oude wandreliëf met figuren en goudkleurige lijst. gegoten kunststof met marmer effect 2e helft 20e eeuw ø32cm. Cond.: G

Tinnen bouilloir
Resultaat: 20 EUR

Antieke tinnen bouilloir ca. 1900 in goede staat 39x26x19cm. Cond.: G

Groene hengselkaraf
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen hengselkaraf ca. 1900 handbeschilderd met een vrouwenfiguur tussen klaprozen H.: 31cm. Cond.: G

3 Vuurvergulde wandlampen
Resultaat: 20 EUR

Kunstwerk, S. Petrolini
Resultaat: 20 EUR

Kunstwerk van S. Petrolini gemaakt op brons/blik. Afbeelding van een fantasievogel met bloemen 20e eeuw 33,5x45cm. Cond.: G

Afrikaanse sierschotel
Resultaat: 20 EUR

Grote Noord Afrikaanse houten sierschotel. Hout is compleet geometrisch ingelegd met been en diverse houtsoorten ø44cm. Cond.: G

Vliegtuig, zilverkleur
Resultaat: 15 EUR

Verchroomd model van een gevechtsvliegtuig uit WO II, 21e eeuw 18x20cm. Cond.: U

Chinese petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese petroleumlamp (geëlectrificeerd). Hout met messing voet ca. 1900. Brander functioneerd niet meer 46x1x414cm. Cond.: G

Tinnen sigarenhouder
Resultaat: 15 EUR

Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G

Zilvertin kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Zilvertin 2-arms kandelaar 1e helft 20e eeuw, gesigneerd T. Olsen Bergen. Voet bedeukt 17x18xø12cm. Cond.: M

Lampenstandaard
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen waterkan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen Orientaalse waterkan met koperen ketting ca. 190. Geheel gehamerd en bewerkt H.: 37cm. Cond.: G

Vliegtuig, 2 propellers
Resultaat: 15 EUR

Stalen model van een een-motorig vliegtuig W.O. II, 21e eeuw 12x17x14cm. Cond.: G

Gietijzeren kolenbak
Resultaat: 15 EUR

Grote gietijzeren kolenbak 19e eeuw 60x20x29cm. Cond.: G

Plated kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Oude plated 3-lichts kandelaar met gedraaide armen, Engeland 20e eeuw 34x27x10cm. Cond.: G

Messing haardset
Resultaat: 15 EUR

Oude messing 5-delige haardset met paardekoppen motief 52xø10cm. Cond.: G

Koffiemolen
Resultaat: 15 EUR

Oude koffiemolen met bewerkte gietijzeren bonenreservoir 20e eeuw 27x16x16cm. Cond.: G

Gipsen wandconsole
Resultaat: 15 EUR

Barok gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw, brons gepatineerd 21x21x22cm. Cond.: G

Antiek gewichtenblok
Resultaat: 15 EUR

Antiek gewichtenblok met messing gewichten van 50gr. 100gr. 200gr. 500gr. en 1kg. 6,5x20x6cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude hang petroleumlamp, schippertje 1e helft 20e eeuw ø30cm. 2 stangen zijn gebroken. Cond.: S

Onyx schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude onyx schemerlamp met bronzen voet en stoffen kap 2e helft 20e eeuw 64xø35cm. Cond.: G

Pijpenrekje + pijpen
Resultaat: 15 EUR

Oud pijpenrekje met pijpen 17x30x9cm. Cond.: G

Bronzen luciferdoos / hanger
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen bewerkte luciferdoos hanger 20e eeuw 28x9x3,5cm. Cond.: G

Russisch schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G

Waaier
Resultaat: 15 EUR

Oud sleutelkastje
Resultaat: 15 EUR

Oud sleutelkastje met Italiaanse Fayence tegel 20e eeuw 29x33x7cm. Cond.: G

Hindeloopen bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Koebel, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke 19e eeuwse koebel in goede staat (Tirol?) 21x19x28cm. Cond.: G

Indonesisch lepelrekje
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch lepelrekje met 6 bewerkte zilveren lepeltjes 800/000 20e eeuw 31x15x2cm. Cond.: G

Waaier, eind 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Waaier eind 19e eeuw gemaakt van been met florale motieven 20cm. Cond.: R-G

Dekselblik
Resultaat: 14 EUR

Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G

Tinnen asbak, lelie
Resultaat: 12 EUR

Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

2 Koperen wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Doosje met tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Bureauset
Resultaat: 10 EUR

Asbak met figuur
Resultaat: 10 EUR

Doosje met lepels
Resultaat: 10 EUR

Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 10 EUR

Veldkijker
Resultaat: 10 EUR

Oude veldkijker en lederen koker gemerkt ESTRE 20e eeuw 21x21x9cm.

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

2 Voetenstoofjes
Resultaat: 10 EUR

Notitieblokhouder Corry Ammerlaan
Resultaat: 10 EUR

Kavel sierkleedjes
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude gehaakte sierkleedjes 20e eeuw Cond.: G

Dienblad met servies
Resultaat: 10 EUR

Antieke plaque ca. 1920
Resultaat: 10 EUR

Antieke religieuze Art Deco plaque ca. 1930 met monogram 10,6x6cm. Cond.: G