Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G
Chinese messing kist ca. 1930 bewerkt met beschilderde medaillons (bloemen). Met drukmechanisme 6x15x10cm. Cond.: G
Oude wandreliëf met figuren en goudkleurige lijst. gegoten kunststof met marmer effect 2e helft 20e eeuw ø32cm. Cond.: G
Antieke tinnen bouilloir ca. 1900 in goede staat 39x26x19cm. Cond.: G
Groen glazen hengselkaraf ca. 1900 handbeschilderd met een vrouwenfiguur tussen klaprozen H.: 31cm. Cond.: G
Kunstwerk van S. Petrolini gemaakt op brons/blik. Afbeelding van een fantasievogel met bloemen 20e eeuw 33,5x45cm. Cond.: G
Grote Noord Afrikaanse houten sierschotel. Hout is compleet geometrisch ingelegd met been en diverse houtsoorten ø44cm. Cond.: G
Verchroomd model van een gevechtsvliegtuig uit WO II, 21e eeuw 18x20cm. Cond.: U
Antieke Chinese petroleumlamp (geëlectrificeerd). Hout met messing voet ca. 1900. Brander functioneerd niet meer 46x1x414cm. Cond.: G
Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G
Zilvertin 2-arms kandelaar 1e helft 20e eeuw, gesigneerd T. Olsen Bergen. Voet bedeukt 17x18xø12cm. Cond.: M
Roodkoperen Orientaalse waterkan met koperen ketting ca. 190. Geheel gehamerd en bewerkt H.: 37cm. Cond.: G
Stalen model van een een-motorig vliegtuig W.O. II, 21e eeuw 12x17x14cm. Cond.: G
Oude plated 3-lichts kandelaar met gedraaide armen, Engeland 20e eeuw 34x27x10cm. Cond.: G
Oude messing 5-delige haardset met paardekoppen motief 52xø10cm. Cond.: G
Oude koffiemolen met bewerkte gietijzeren bonenreservoir 20e eeuw 27x16x16cm. Cond.: G
Barok gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw, brons gepatineerd 21x21x22cm. Cond.: G
Antiek gewichtenblok met messing gewichten van 50gr. 100gr. 200gr. 500gr. en 1kg. 6,5x20x6cm. Cond.: G
Oude hang petroleumlamp, schippertje 1e helft 20e eeuw ø30cm. 2 stangen zijn gebroken. Cond.: S
Oude onyx schemerlamp met bronzen voet en stoffen kap 2e helft 20e eeuw 64xø35cm. Cond.: G
Oude bronzen bewerkte luciferdoos hanger 20e eeuw 28x9x3,5cm. Cond.: G
Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G
Oud sleutelkastje met Italiaanse Fayence tegel 20e eeuw 29x33x7cm. Cond.: G
Grote antieke 19e eeuwse koebel in goede staat (Tirol?) 21x19x28cm. Cond.: G
Indonesisch lepelrekje met 6 bewerkte zilveren lepeltjes 800/000 20e eeuw 31x15x2cm. Cond.: G
Waaier eind 19e eeuw gemaakt van been met florale motieven 20cm. Cond.: R-G
Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G
Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G
Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G
Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G
Antieke religieuze Art Deco plaque ca. 1930 met monogram 10,6x6cm. Cond.: G