Groot houten scheepsmodel van de "H.M.S. Victory 1805", 20e eeuw 74x100x18cm. Cond.: G
Oude krokodillenlederen dokterstas ca. 1920 met messing sloten in goede staat 32x41x25cm. COnd.: G
Bronzen kaarskandelaar ca. 1800 in Gothische vormgeving 57x16x16cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse massief bronzen 7-lichts kandelaar in Louis Quinze stijl. Licht beschadigd 64x27x16cm. Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1900 ø30cm. Barst in reservoir, Cond.: R
Vroeg tinnen hangbakje met deksel ca. 1800, barok vormgeving in zeer goede staat 23x10x13cm. Cond.: G
Stel messing haardblokken ca. 1900 in barok vormgeving in zeer goede staat 38x43x20cm. Cond.: G
Zwarte geëmailleerde telefoon, gemerkt "Je Maintendrai" 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x19x13cm. Cond.: G
Grote oude bronzen Chinese vaas, rijkelijk bewerkt met draken en tekens (ook in de bodem) 42xø21cm. Cond.: G
Drie kruithoorns 19e eeuw bestaand uit koper, hoorn en leder 19-24cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil olielamp met albasten voet en zweepslag bloemen ornamentuur, kristallen reservoir, dubbele brander en originele kap ca. 1900. 64xø20cm. Cond.: G
Grote albast lampevoet met vuurverguld sierwerk en pootjes, 20e eeuw. C.N. Italië 48x17x12cm. Cond.: G
Moderne terracotta schemerlamp met kap. Voeten bronskleurig geglazuurd, klassieke vormgeving 76xø55cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten lepeldoos ca. 1880 in uitstekende staat met origineel slot 6x16x23cm. Cond.: U
Antieke bronzen kaarskandelaar ca. 1900 met zeemonsters, rijkelijk bewerkt. In zeer goede staat 27x9,5x9,5cm. Cond.: G
Oude kanten knipmuts in doos, waarschijnlijk Twente of Gelderland. Zeer fijn uitgewerkt en in zeer goede staat 34x31cm. Cond.: G
Art Deco stijl chromen bureaulamp met groen-glazen kap 21e eeuw 36x27x22cm. Cond.: G
Kavel met divers koper- en messingwerk 19e en 20e eeuw. O.a; bakvormen van ø15cm. en ø34cm. Cond.: G
Twee grote massief bronzen tafellampen met bronskleurige kappen 2e helft 20e eeuw 80x50x31cm. Cond.: G
Aparte dooskopketting gemaakt van been met diverse handgesneden doodskopjes, herkomst Papua Nieuw Guinea?, ca. 19e-20e eeuw, lengte ca. 3 Meter. Cond.: G
Oude kristallen 3-lichts plafoniere met spiegel 2e helft 20e eeuw 10xø25cm. Cond.: G
Twee antieke 19e eeuwse knipsels in omlijsting voorstellend 1 officier en 1 heer in goede staat 12x9cm. en 12x12cm. Cond.: G
Twee chique staande messing salonlampen met klauwpoten in Empire stijl. Zwart met gouden kappen 2e helft 20e eeuw 75xø40cm. Cond.: U
Oud houten scheepsmodel van een 18e eeuw Frans galjoen, 20e eeuw 60x79x19cm. Cond.: G
Antieke Zwitserse barometer met mooi snijwerk in goede staat 53x29x5cm.
Oude messing lampevoet, geëlectrificeerd. Rijkelijk bewerkt met putto, 20e eeuw 64xø14cm. Cond.: G
Oude massief messing 5-delige haardset, mooie vormgeving 2e helft 20e eeuw 71x14x14cm. Cond.: G