09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Sieradendoos, 1820-1840
Resultaat: 80 EUR

Scheepsmodel, H.M.S. Victory
Resultaat: 80 EUR

Groot houten scheepsmodel van de "H.M.S. Victory 1805", 20e eeuw 74x100x18cm. Cond.: G

Bronzen kistje
Resultaat: 80 EUR

Dokterstas, krokodil
Resultaat: 80 EUR

Oude krokodillenlederen dokterstas ca. 1920 met messing sloten in goede staat 32x41x25cm. COnd.: G

Schemerlamp, ijzer
Resultaat: 75 EUR

Bronzen altaarkandelaar
Resultaat: 75 EUR

Bronzen kaarskandelaar ca. 1800 in Gothische vormgeving 57x16x16cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse massief bronzen 7-lichts kandelaar in Louis Quinze stijl. Licht beschadigd 64x27x16cm. Cond.: G

Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1900 ø30cm. Barst in reservoir, Cond.: R

Koebel
Resultaat: 74 EUR

Oostenrijkse koebel ca. 1900 in goede conditie.

Scheepsmodel, 18e eeuws galjoen
Resultaat: 70 EUR

Gestoken houder met karaffen
Resultaat: 70 EUR

Tinnen hangbakje
Resultaat: 70 EUR

Vroeg tinnen hangbakje met deksel ca. 1800, barok vormgeving in zeer goede staat 23x10x13cm. Cond.: G

Stel haardbokken
Resultaat: 70 EUR

Stel messing haardblokken ca. 1900 in barok vormgeving in zeer goede staat 38x43x20cm. Cond.: G

Oude telefoon
Resultaat: 70 EUR

Zwarte geëmailleerde telefoon, gemerkt "Je Maintendrai" 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x19x13cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote oude bronzen Chinese vaas, rijkelijk bewerkt met draken en tekens (ook in de bodem) 42xø21cm. Cond.: G

Wandelstok met degen
Resultaat: 65 EUR

3 Kruithoorns
Resultaat: 65 EUR

Drie kruithoorns 19e eeuw bestaand uit koper, hoorn en leder 19-24cm. Cond.: G

Petroleumlamp,
Resultaat: 65 EUR

Prachtige Jugendstil olielamp met albasten voet en zweepslag bloemen ornamentuur, kristallen reservoir, dubbele brander en originele kap ca. 1900. 64xø20cm. Cond.: G

Albast lampevoet
Resultaat: 65 EUR

Grote albast lampevoet met vuurverguld sierwerk en pootjes, 20e eeuw. C.N. Italië 48x17x12cm. Cond.: G

Schepijs houder
Resultaat: 60 EUR

Marmeren schrijfset 1910-1920
Resultaat: 60 EUR

Bronskleurige lamp
Resultaat: 60 EUR

Moderne terracotta schemerlamp met kap. Voeten bronskleurig geglazuurd, klassieke vormgeving 76xø55cm. Cond.: G

Lepeldoos 1880
Resultaat: 60 EUR

Prachtige wortelnoten lepeldoos ca. 1880 in uitstekende staat met origineel slot 6x16x23cm. Cond.: U

Bronzen kandelaar 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen kaarskandelaar ca. 1900 met zeemonsters, rijkelijk bewerkt. In zeer goede staat 27x9,5x9,5cm. Cond.: G

Knipmuts
Resultaat: 60 EUR

Oude kanten knipmuts in doos, waarschijnlijk Twente of Gelderland. Zeer fijn uitgewerkt en in zeer goede staat 34x31cm. Cond.: G

Bureaulamp, groen
Resultaat: 60 EUR

Art Deco stijl chromen bureaulamp met groen-glazen kap 21e eeuw 36x27x22cm. Cond.: G

Kerststal
Resultaat: 60 EUR

Diverse (Film)Camera's
Resultaat: 60 EUR

Divers koper en messing
Resultaat: 60 EUR

Kavel met divers koper- en messingwerk 19e en 20e eeuw. O.a; bakvormen van ø15cm. en ø34cm. Cond.: G

Tinnen kinderserviesje
Resultaat: 60 EUR

Art Deco lamp
Resultaat: 60 EUR

2 Geweien + korhoenhaan
Resultaat: 55 EUR

2 Staande lampen
Resultaat: 55 EUR

Twee grote massief bronzen tafellampen met bronskleurige kappen 2e helft 20e eeuw 80x50x31cm. Cond.: G

Zinken schaal
Resultaat: 50 EUR

Ketting, doodskopjes
Resultaat: 50 EUR

Aparte dooskopketting gemaakt van been met diverse handgesneden doodskopjes, herkomst Papua Nieuw Guinea?, ca. 19e-20e eeuw, lengte ca. 3 Meter. Cond.: G

Bronskleurige lamp + kap
Resultaat: 50 EUR

Plafoniere
Resultaat: 50 EUR

Oude kristallen 3-lichts plafoniere met spiegel 2e helft 20e eeuw 10xø25cm. Cond.: G

Twee antieke knipsels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke 19e eeuwse knipsels in omlijsting voorstellend 1 officier en 1 heer in goede staat 12x9cm. en 12x12cm. Cond.: G

2 Staande messing lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee chique staande messing salonlampen met klauwpoten in Empire stijl. Zwart met gouden kappen 2e helft 20e eeuw 75xø40cm. Cond.: U

Schildpad snuffbottle, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Messing barometer
Resultaat: 50 EUR

Scheepsmodel, Frans galjoen
Resultaat: 50 EUR

Oud houten scheepsmodel van een 18e eeuw Frans galjoen, 20e eeuw 60x79x19cm. Cond.: G

Barometer, groot model
Resultaat: 50 EUR

Antieke Zwitserse barometer met mooi snijwerk in goede staat 53x29x5cm.

Bajonet
Resultaat: 45 EUR

2 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

2 Oude boekjes
Resultaat: 45 EUR

Messing lampevoet
Resultaat: 45 EUR

Oude messing lampevoet, geëlectrificeerd. Rijkelijk bewerkt met putto, 20e eeuw 64xø14cm. Cond.: G

Koperen haardset
Resultaat: 45 EUR

Oude massief messing 5-delige haardset, mooie vormgeving 2e helft 20e eeuw 71x14x14cm. Cond.: G