Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen vaasje, Maastricht 5572
Kristallen vaasje, Maastricht
Startprijs 40 EUR
4 Delen glas en kristal 5573
4 Delen glas en kristal
Startprijs 25 EUR
Opaline vaas 5574
Opaline vaas
Startprijs 15 EUR
Divers kristal en glas 5575
Divers kristal en glas
Startprijs 20 EUR
5 Delen kristal 5576
5 Delen kristal
Startprijs 70 EUR
Glazen snuifbottle 5577
Glazen snuifbottle
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Glazen, Hamburg 5578
2 Glazen, Hamburg

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kristallen schaal 5579
Kristallen schaal

Resultaat:

35 EUR

2 Drinkglazen 5580
2 Drinkglazen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Kristalglazen vaas 5581
Kristalglazen vaas

Resultaat:

25 EUR

Barokglaasje, 18e eeuw 5582
Barokglaasje, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
Gegraveerd glas 7542
Gegraveerd glas
Startprijs 20 EUR