Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), inkt op papier, portret van een vrouw nov. 1957 3553cm. Cond.: G
Drie werken van Jan Hoynck van Papendrecht (Amsterdam 1858 - 1933 Den Haag)., lithografie op papier, huzaren infanterie 25x36cm. en 22x38cm. Cond.: G
Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw. Portret van een dame met hoed en een mof in haar handen. geheel ingelijst in een ivoren lijst 14x11cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koe en schapen (lichte vochtvlekken) 35x25cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koeien en schapen (lichte vochtplekken) 32x25cm. Cond.: G
A.J. Oudshoorn (Den Helder 1877 - 1930 Amsterdam), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molen 35x24cm. Cond.: G
Lalanne ca. 1900, ets op papier, "Rue des Marmousets" (Vieux Paris), public par a cadart + F. Chevalier etc 26x18cm. Cond.: G
Cornelis de Visscher fecit 1619-1662, gravure op papier (gravure naar een schilderij van N. Berchem), Berghem Delin 26x18,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw met vogel (naar Picasso) 60x80cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte kubistische compositie (naar Picasso) 100x80cm. Cond.: G
Frans Hogerwaard, handgesigneerd (1882 - 1921 Holland), ets op papier met aquatint, flamingo danseres 43x30cm. Cond.: G
Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G
Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G
J. Pierrot, olieverf op paneel, paardewagen met figuren 23x17cm. Cond.: G
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), houtskool op papier, bosgezicht 1955 43x29cm. Cond.: G
C. Hagen 21e eeuw, olieverf op paneel, vossenjacht 30x40cm. Cond.: U
Stanton ca. 1900, lithografie op papier, winterlandschap met schapen 72x53cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10x9cm. Cond.: G
Karel H. Sirac 1973, olieverf op paneel, surrealistisch berglandschap 15x10cm. Cond.: G
J. v.d. Garde ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen Cond.: G
H. van Ginkel, olieverf op paneel, romantische kustplaats met schepen 30x24cm. Cond.: G
Peter von Halm (1854 - 1823 Duitsland), gravure op papier, "Quintin VS Metsys Pince bat anno 1512" 20,5x27cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistische man met hoed (naar picasso) 60x80cm. Cond.: G
August Louis Lepere (1849 - 1918 Frankrijk), handgesigneerd, ets op papier, Provins 21x14cm. Cond.: G