Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jacob Maris, gravure
Resultaat: 30 EUR

Jacob Maris (1837 - 1899 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met brug en figuren 20x8,5cm. Cond.: G

G. Diepeveen, man en vrouw
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, man en vrouw 50x60cm. Cond.: G

Winterlandschap
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd winterlandschap ca. 1900, olieverf op paneel, figuren op een paard 58x40cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G

Schilderijtje
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G

P.J. van Os, gravure
Resultaat: 25 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met twee liggende rammen 18x11cm. Cond.: G

Schilderij op tegel
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G

B. Sluiter, bloemen op vaas
Resultaat: 20 EUR

B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G

Zeefdruk, Vincent van Gogh
Resultaat: 20 EUR

Vincent van Gogh, druk op zijde, terras bij avond in Frankrijk 61x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 20 EUR

F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G

Omgeving Toon Tilland
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, winters dorpsgezicht 50x23cm.

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

M. Emile Sulpis, gravure op papier, danseuse 18,5x24,5cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G

M. Muller, landschap
Resultaat: 15 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

Augustu, landschap
Resultaat: 10 EUR

Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G

A. Torringa, landschap Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

C. Dijkshoorn, bloemstilleven
Resultaat: 10 EUR

C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G