09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Franz Helfferich 1025
Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR
G. Krol 1026
G. Krol

200 EUR

A. Belle 1992 1027
A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR
A. Belle 1992 1028
A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR
A. Belle 1992 1029
A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR
Jan Cossaar 1030
Jan Cossaar
Startprijs 700 EUR
Augustu, landschap 1031
Augustu, landschap

10 EUR

Aquarel, monogram van Berchen 1032
Aquarel, monogram van Berchen
Startprijs 1.200 EUR
August Allebe, aquarel 1033
August Allebe, aquarel

325 EUR

B. Viegers 1034
B. Viegers
Startprijs 700 EUR
A. Torringa, landschap Oostenrijk 1035
A. Torringa, landschap Oostenrijk

10 EUR

Schilderij, Ch. Petit 1036
Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR
E. Arntzenius 1037
E. Arntzenius

200 EUR

Walter Williams 1038
Walter Williams

675 EUR

Schilderij met poezen 1039
Schilderij met poezen

220 EUR

M. Monreau, zeefdruk 1040
M. Monreau, zeefdruk
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk 1041
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk

10 EUR

Schilderij, A.J. Zwart 1042
Schilderij, A.J. Zwart

750 EUR

Oene Romkes de Jongh 1043
Oene Romkes de Jongh

3.100 EUR

Hans van Ieperen 1044
Hans van Ieperen
Startprijs 400 EUR
N. v. Kampen. vaas met bloemen 1045
N. v. Kampen. vaas met bloemen

10 EUR

Boek Scheen 1046
Boek Scheen

40 EUR

A. Lopatkin 1047
A. Lopatkin
Startprijs 800 EUR
Schilderij 1048
Schilderij

450 EUR