Landkaart van Covens en Mortier (1721 - 1866) F. de Wit te Amsterdam "Ultraiectini Domini Tabula", gravure op papier
Franz von Stuck (1863 - 1928 Duitsland), ets op papier, Forellen weiher, handgesigneerd, vochtvlekken in donkere gedeelte 28x20cm. Cond.: R
H. Keemink ca. 1940, olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, weiland met koeien 90x36cm. Cond.: U
H.J.Kras,olieverf op paneel, 20e eeuw, Hollands zeegezicht met zeilschepen. 20.5x18 cm., Cond.:G
Manuel Robbe (1872 - 1937 Frankrijk), handgesigneerde ingekleurde ets, Franse vrouwen op de markt 30x25cm. Cond.: G
Mart 80-er jaren, olieverf op linnen, expressionistisch havengezicht 43x59cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven van seringen 61x47cm. Cond.: R
L. Knaus ca. 1890, kopergravure op papier, meisje met beker "Trotzkopfchen" 45x33cm. Cond.: G
F. Potten, olieverf op paneel, flanerende dames op het strand 30x40cm. Cond.: G
Gerard Nijland, olieverf op linnen, stadsgezicht in de sneeuw met figuren 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Fichtl München, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), inkt op papier, portret van een vrouw nov. 1957 3553cm. Cond.: G
Drie werken van Jan Hoynck van Papendrecht (Amsterdam 1858 - 1933 Den Haag)., lithografie op papier, huzaren infanterie 25x36cm. en 22x38cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koe en schapen (lichte vochtvlekken) 35x25cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koeien en schapen (lichte vochtplekken) 32x25cm. Cond.: G
Lalanne ca. 1900, ets op papier, "Rue des Marmousets" (Vieux Paris), public par a cadart + F. Chevalier etc 26x18cm. Cond.: G
Cornelis de Visscher fecit 1619-1662, gravure op papier (gravure naar een schilderij van N. Berchem), Berghem Delin 26x18,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw met vogel (naar Picasso) 60x80cm. Cond.: G
Frans Hogerwaard, handgesigneerd (1882 - 1921 Holland), ets op papier met aquatint, flamingo danseres 43x30cm. Cond.: G
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), houtskool op papier, bosgezicht 1955 43x29cm. Cond.: G
C. Hagen 21e eeuw, olieverf op paneel, vossenjacht 30x40cm. Cond.: U
Stanton ca. 1900, lithografie op papier, winterlandschap met schapen 72x53cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10x9cm. Cond.: G
Karel H. Sirac 1973, olieverf op paneel, surrealistisch berglandschap 15x10cm. Cond.: G
Peter von Halm (1854 - 1823 Duitsland), gravure op papier, "Quintin VS Metsys Pince bat anno 1512" 20,5x27cm. Cond.: G