Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55
Sterling zilveren ketting met Niëllo techniek., L. 50 cm. ca.43.60 gr.
Ketting van gefacceteerde granaat L. 46 cm., met zilveren sluiting
Oorstekers zilver 925/000 met granaat,blauwtopaas,citrien,amethist en peridot.
Sterling zilveren ketting met Niëllo techniek., L. 57 cm. ca.42.80 gr.
Ring zilver 925/000 met parelmoer en blauwtopaas., ø53 ca.6 gr.
Ketting L.70 cm., waaraan een ovale hanger met bloemmotief. L.7 cm. ca. 28.35 gr.
Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.
Leuke set bestaande uit 4 armbanden op elastiek met zilverdraad, grijze en witte parels,oorstekers grijze parel, hanger waaraan 1 grijze en 1 witte parel.
Oorstekers/hanger zilver 925/000 met zirkonia bezet, ca. 10.30 gr., L.2 cm.
Oorstekers zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts en rookkwarts.
Oorstekers/hangers zilver 925/000 met rutielkwarts. L.2.5 cm., ca. 7.50 gr.
Broche en ring 925/000 z.g.n.Zeeuwse knop, broche ø2cm., ring ø 50, ca. 6.5 gr.
Ovale broche zilver 925/000 bezet met onyx en markasiet. L5 cm.
Ketting met ovale hanger zilver 925/000 bezet met een zirkonia.,L41 cm.,2.5 cm., ca.12 gr.
Leuke set bestaande uit 4 armbanden op elastiek`met zilverdraad, roze en witte parels,oorstekers roze parel, hanger waaraan 1 roze en 1 witte parel.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een goudkleurige riviersteen en bruine diamanten ca. 0.06 crt., ø 55
Hanger zilver 925/000 multi colour stenen, citrien,amethist,peridot en witte en blauwe topaas. L.3 cm.