Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U
Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G
Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U
Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U
Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.
Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....
Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G
Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....
Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U
Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U
Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U
Antieke zilveren opengewerkte natfruitschep, Minerva: Den haag zilverfabriek Voorschoten 835/000 ca. 102gr. L.: 22,5cm.
5-Delig plated koffie-theeset bestaande uit; theepot, koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet (uitgewerkt). Empire vormgeving 20e eeuw 55x31cm. Cond.: G
Zilveren presse-papier van een kreeft 20e eeuw 800/000 ca. 76gr. 3x10x10cm. Cond.: G
Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U
Antiek porseleinen parfumflesje met zilveren dop (zit iets los) H.: 7,5cm. Cond.: G
Fraaie zilveren schaal met opstaande geschulpte rand 835/000 ca. 179gr. 4xø20cm. Cond.: U
Hollands zilveren asbak met voorstelling van de nachtwacht, jaarletter M: 1922, MT: A.C. v. Orden Haarlem 835/000 ca. 227gr. ø16cm. Cond.: U
Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G
Kristallen kegelvormige karaf met zilveren (925/000) montuur, geheel rondom geslepen met originele kegelvormige stop. H.: 36cm. Cond.: G
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Ruitgeslepen kristallen bolvormige flacon met zilveren dop en hals 925/000 11xø8cm. Cond.: U
Mooi stuk, antiek Hollands zilveren chatelaine met zilveren horlogesleutel, 2 tonnetjes, 2 cachets en 2 Hollandse munten uit 1739 en 1759 ca. 41gr. Cond.: U
Acht zilver plated borden met parelrand 20e eeuw ø28cm. Cond.: G
Empire stijl plated ketel met comfoor en pinsteeksysteem in zeer goede staat. Compleet 32x21x15cm. Cond.: G
Mooi Meissen parfumflacon met Hollands gekeurd zilveren kraag Cond.: U
Oude plated theecomfoor met brander en schenkmechaniek in Biedermeier stijl 34x24x13cm. Cond.: G
12 Persoons dessertcouverts met zilveren heften bewerkt met druivenranken. Cond.:G
Antiek zilveren sigarettenpijpje in etui, voorstelling ruiter te paard. Hollands MT. HZ ca.1900, Schoonhoven.L.9 cm., Cond.:G
Grote zilveren Koran-gebedshanger (sultanaat Oman) ca. 152 gr., Cond.:U
Prachtig zilveren antieke visschip met een handgegraveerd medaillon in de bak, MT.:BC- eind 1800, Het ivorenheft vertoont scheurtjes. L.31 cm., Cond van de bak:U
Kristallen Hollandse theebus met zilveren hals en dop. Keur: Hollands zwaardje H.: 18cm. Cond.: U
Stel sterling zilveren kandelaars voet ø8 cm., H.8cm., Cond.:U
Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U
Zilveren chatelaine ca. 1890, gemerkt MCRCO ca. 36gr. L.: 28cm. Cond.: G
Twaalf zilveren theelepels in etui, jaarletter H: 1917, Holland 835/000 ca. 112gr. Cond.: U
Stel sterling zilveren kandelaars voet ø8 cm., H.8cm., Cond.:U
Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U
1 Zilveren tasbeugel en 1 zilveren beugeltasje met keur ca. 166gr. 6-9cm. Cond.: G
Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met 835/000 zilveren hengsel, MT: CL Cornelis Lelyveld Amsterdam 1839-1843 16x10cm. Cond.: U
Zwaar kristalgeslepen hengselschaal voorzien van zilveren beugel, MT: van Kempen 835/000. Lichte randschade
Zes zilveren Biedermeier zilveren lepeltjes Hollands 835/000 ca. 39gr. Cond.: U
11-Delig plated WMF Duitsland viscouvert in originele cassette 8x24x25cm. Cond.: R
Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G
Mooi zilveren schelpschaaltje op drie bolpootjes begin 1900. 925/000 ca. 67gr. 2,5xø11cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren natfruitschep. Jaarletter E: 1889, MT: AK47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 835/000 ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U
Antiek zilveren visitekaartjeshouder 800/000 ca. 61gr. 8,5x6,5cm. Cond.: G
Gero visbestek, botervloot en citroenstampers 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U
Ruitgeslepen antiek zoutbakje op 925/000 zilveren voet, MT: JCS Johannes Cornelis Schouten Amsterdam, midden 1800 10x5,5x5,5cm. Cond.: U
Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1875 met zilveren bijbelslot in uitstekende conditie. 14x9x5cm.
Antiek Hollands zilveren strooilepel met houten steel. Jaarletter E: 1839, MT: HvH 835/000. Hollands zilveren maggifleshouder, jaarletter M: 1947, MT: CW3 835/000 ca. 30gr. Cond.: R
Kleine zilveren beker met blauw binnenglas, gemerkt met anker, leeuw M en B C. Gewicht zonder glas ca. 35gr. 8xø4cm. Cond.: G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop en applique eind 1800 L.: 10cm. Cond.: R
Antiek zilveren tasbeugeltje met ketting aan kostuumhaak Cond.: U
Hollands zilveren beker, jaarletter Z: 1959, MT: van Kempen Minervakopje B Utrecht 835/000 ca. 69gr. H.: 7cm. Cond.: U
Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Hollands zilveren briefopener met opengewerkte heft 835/000 ca. 24gr. L.: 16cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G
Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G
Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G
Antiek zilveren 800/000 jugendstil kandelaartje ø6.5 cm., H.6 cm., Cond.:U
Zilveren kandelaar, laag model, jaarletter M: 1947 Amsterdam. 835/000 7xø9cm. Cond.: G
Hollands zilveren maatbekertje, jaarletter W: 1956, MT: Hooijkaas ca. 36gr. 6xø4,5cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren theeduimpje, Haags lofje 835/000 ca. 20gr. L.: 9,5cm. Cond.: U
Lot divers zilver:suikertangetje,2 zoutschepjes,theelepel Amsterdam,Aposteltheelepel en een zuurvorkje, ca. 64 gr., Cond.:U
Hollandse kaasschaaf met zilveren 825/000 heft. Jaarletter V:1930, Cond.:G
Beursje met antiek Hollands zilveren beugeltje, MT: JHK en een zilveren schaalbeugel 835/000 ca. 53gr.
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Oud kristallen odeurflesje met bewerkt messing sluitsysteem, (met stopje) begin 1900 6,5xø4cm. Cond.: U
Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G
Kavel divers silver-plated bestek vorken en lepels cond G.
Grote tafelstrooier met bajonetsluiting van het merk WMF H.: 17,5cm. Cond.: U
Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U