Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kindergezichten 5024
2 Kindergezichten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Mata Hari 5025
Bronzen figuur, Mata Hari

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Beeld, eend 5026
Beeld, eend

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Beeldjes, eenden 5027
2 Beeldjes, eenden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Coltomel 5028
Bronzen beeld, Coltomel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen buste 5029
Bronzen buste

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen ruiter 5030
Bronzen ruiter

Resultaat:

130 EUR

Houten beeld 5031
Houten beeld
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Erotisch brons 5032
Erotisch brons

Resultaat:

110 EUR

Denkende boedha op rots 5033
Denkende boedha op rots
Startprijs 110 EUR
Bronzen dame, tamboeret 5034
Bronzen dame, tamboeret
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Weens brons, koud beschilderd 5035
Weens brons, koud beschilderd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen aapje, Weens 5036
Bronzen aapje, Weens

Resultaat:

40 EUR

Kopergeslagen engelenhoofd 5037
Kopergeslagen engelenhoofd
Startprijs 300 EUR
2 Aziatische maskers 5038
2 Aziatische maskers
Startprijs 20 EUR
2 Legering beelden 5039
2 Legering beelden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Houten Mariabeeld 5040
Houten Mariabeeld

Resultaat:

20 EUR

Bronzen meisje 5041
Bronzen meisje
Startprijs 35 EUR
Bronzen dame op kussen 5042
Bronzen dame op kussen
Startprijs 160 EUR
Twee metalen dieren 5043
Twee metalen dieren
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Liggende boedha op leeuw 5044
Liggende boedha op leeuw

Resultaat:

100 EUR

Bronzen familie 5045
Bronzen familie
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen dikke dame 5046
Bronzen dikke dame

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen beer met bizon 5047
Bronzen beer met bizon

Resultaat:

115 EUR