Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Samac beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke compositie figuren op houten sokkel ca. 1890. "Le Semeur" en "La Moissonneuse" 30xø9cm. Cond.: G

Elfenfiguur, compositie
Resultaat: 90 EUR

Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G

Sculptuur
Resultaat: 50 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen figuur van een jongen met manden op marmeren sokkel ca. 1890 H.: 36cm. Cond.: G

Bronzen haas
Resultaat: 120 EUR

Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Copier vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Gegraveerde karaf, monogram
Startprijs 60 EUR

Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop. Strak gefaccetteerd slijpsel. H. 9 cm., Cond.:U

Djokja kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Djoka zilveren kandelaartje 800/000 .4.5 cm., ø8.5 cm., ca. 60 gr., Cond.:U

Henk Schuring
Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G

Schilderij, Nefkens
Startprijs 100 EUR

Wim Nefkens ca. 1920, olieverf op linnen, "Coming Sheep" 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR

Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G

Kerkelijk schilderij
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R

Prent met paarden
Resultaat: 25 EUR

Reproductie Rudolph Koller Zurich 1873, druk op papier, postkoets 57x46cm. Cond.: G

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Schilderij, B. van Weers
Startprijs 30 EUR

Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G

Schilderij met ganzen
Resultaat: 475 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, boerenhoeve met ganzen 47x36cm. Cond.: G

Schilderij, Jurien Beek
Startprijs 150 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met kippen 18x24cm. Cond.: G

Aquarel, garde, infanterie
Resultaat: 140 EUR

Monogram S.W. of W.S. 1806, aquarel op papier, "Garde infanterie regiment grenadiers Tamboer Majoor 1806" 28x14cm. Cond.: G

Aart van Dobbenburgh, Marthy als bruid
Startprijs 275 EUR

Aart van Dobbenburgh '82 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 40e portret van Marthy als bruid 41x60cm. Cond.: U

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 150 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G