Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900. 180
Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs
Verkocht
Parfumflesje, zilv. dop 172
Parfumflesje, zilv. dop

Resultaat:

60 EUR

Art Deco klokkenstel 3532
Art Deco klokkenstel
Startprijs 110 EUR
Tiffany lamp, rose 2048
Tiffany lamp, rose
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3 Perzische dolken 2813
3 Perzische dolken

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
10 Zilveren dessertmessen 138
10 Zilveren dessertmessen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollandse karaf 5618
Hollandse karaf

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Flessenonderzetter + 8 delen 5611
Flessenonderzetter + 8 delen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Karabijn 2710
Karabijn

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ring GG bl/wit saf. 131
Ring GG bl/wit saf.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Plated koffiekan 123
Plated koffiekan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Torenklok 3501
Torenklok

Resultaat:

800 EUR

Spanje postfris 3115
Spanje postfris
Startprijs 25 EUR
Groene bewaarmap poststukken 3106
Groene bewaarmap poststukken
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2 Glazen figuren ca. 1940 5604
2 Glazen figuren ca. 1940

Resultaat:

20 EUR

Snijwerk hert met glas 2028
Snijwerk hert met glas
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Jugendstil kachel 2004
Jugendstil kachel

Resultaat:

135 EUR

1 Gulden 1847 3133
1 Gulden 1847
Startprijs 15 EUR
2,5G 1840 Willem I 3126
2,5G 1840 Willem I
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Frans Masereel 1390
Frans Masereel

Resultaat:

100 EUR

Gouden 10G 1877 3111
Gouden 10G 1877
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Decanteer karaf 5629
Decanteer karaf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
10 Groene glazen 5561
10 Groene glazen

Resultaat:

50 EUR

Reukflacon met dop 90
Reukflacon met dop
Startprijs 110 EUR