Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Japanse imari vazen 6022
2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Delfts bont bord 6021
Delfts bont bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Delftse borden, pauw 6020
2 Delftse borden, pauw

Resultaat:

30 EUR

9 Aardewerk theepotten 6018
9 Aardewerk theepotten
Startprijs 425 EUR
2x Delfts aardewerk, 19e eeuw 6017
2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
3 Delftse vazen, 18e eeuw 6527
3 Delftse vazen, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Delftse tabakspot, 18e eeuw 6016
Delftse tabakspot, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Herend schaaltje + siervaasje 6014
Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote amphora vaas 6537
Grote amphora vaas

Resultaat:

230 EUR

KPM figuur, haan 6013
KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ovale schotel, Chien Lung 6158
Ovale schotel, Chien Lung

Resultaat:

80 EUR

2 Schenkkannen, Bretons 6009
2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Ovale schotel, Chien Lung 6163
Ovale schotel, Chien Lung

Resultaat:

80 EUR

Azijnstel Bretons, 18e eeuw 6008
Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot 6007
Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Olielamp, Gouda 6005
Olielamp, Gouda

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Meissen kop & schotels 6065
3 Meissen kop & schotels

Resultaat:

170 EUR

Delfts boterpotje, 18e eeuw 6568
Delfts boterpotje, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Majolica korhoen, Thuringen 6235
Majolica korhoen, Thuringen

Resultaat:

350 EUR

Delftse pronkvaas 6003
Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR
2 Blauwe borden 6175
2 Blauwe borden
Startprijs 25 EUR
Schaal ca. 1920 9970
Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4 Chinese kop&schotels 6347
4 Chinese kop&schotels

Resultaat:

160 EUR

Keramiek mosterdpotje 8888
Keramiek mosterdpotje
Startprijs 25 EUR