Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Perzisch tapijt, Karian 4522
Perzisch tapijt, Karian

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij, winterlandschap 1393
Schilderij, winterlandschap

Resultaat:

150 EUR

Kandelaar, Dresden pors. 6351
Kandelaar, Dresden pors.
Startprijs 25 EUR
Verkocht
11 Diverse armbanden 2345
11 Diverse armbanden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
R. Kamman, stadsgezicht Parijs 1198
R. Kamman, stadsgezicht Parijs

Resultaat:

100 EUR

6 Majolica onderzetters 6416
6 Majolica onderzetters
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, mensen bij herberg 1138
Schilderij, mensen bij herberg

Resultaat:

100 EUR

Perzisch tapijt 4539
Perzisch tapijt
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6393
Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw 5011
Beeld, vrouw

Resultaat:

85 EUR

Schilderij, stilleven 1230
Schilderij, stilleven
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Schippertje 2364
Schippertje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
B. Baayens 1246
B. Baayens

Resultaat:

35 EUR

2 Porseleinen schalen 6545
2 Porseleinen schalen
Startprijs 90 EUR
Beeld, 2 vrouwen 5025
Beeld, 2 vrouwen
Startprijs 200 EUR
Tinnen chocoladeketel 2382
Tinnen chocoladeketel
Startprijs 20 EUR
Kang Xi bordje 6558
Kang Xi bordje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900, vissers 1057
Ongesigneerd ca. 1900, vissers

Resultaat:

40 EUR

Bronzen Thaise figuur 5039
Bronzen Thaise figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Porseleinen figuur, dame met konijn 6451
Porseleinen figuur, dame met konijn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Divers linnen/damast 2401
Divers linnen/damast

Resultaat:

20 EUR

Bronzen beeld 5136
Bronzen beeld
Startprijs 500 EUR
2 Sepia's 1277
2 Sepia's
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Samac beelden 5125
2 Samac beelden

Resultaat:

45 EUR