Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G
Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G
Koperreliëf wanddecoratie (Russisch?) 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een vrouw staand in een slee getrokken door 3 paarden. Heilige Geest op de achtergrond 22x80cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wafelijzer 19e eeuw, Holland 69x11x4cm. Cond.: G
Oud 3-delig messing haardstel 1e helft 20e eeuw. 1 Schroefdraad is doorgedraaid 46-80cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen ketel met porseleinen handgreep en messing stoof. beschadigd 25x26xø20cm. Cond.: R
Oude Delfts porseleinen lampevoet op Chinees houten sokkel 20e eeuw 30xø11cm. Cond.: G
Oude tafellamp, wit keramieken voet met messing 2e helft 20e eeuw 40xø26cm. Cond.: G
Grote handbeschilderde glazen vaas met bloemmotief 20e eeuw 53xø40cm. Cond.: G