10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Eiken kabinet 9999
Eiken kabinet
Geen vanafprijs
Silverplated kandelaar 48
Silverplated kandelaar

10 EUR

Vergulde zilveren ring 128
Vergulde zilveren ring
Startprijs 10 EUR
2 Delen verzilverd 263
2 Delen verzilverd
Startprijs 10 EUR
Zilveren miniatuur, molen 269
Zilveren miniatuur, molen

10 EUR

Zilv. ring, Eillat 328
Zilv. ring, Eillat
Startprijs 10 EUR
Gerard Altmann, ets 1322
Gerard Altmann, ets

10 EUR

J.G. Veldheer, ets 1352
J.G. Veldheer, ets

10 EUR

WMF Schaal 2058
WMF Schaal

10 EUR

Divers tin 2084
Divers tin

10 EUR

5 Tinnen maten 2109
5 Tinnen maten
Startprijs 10 EUR
2 Delige haardset 2117
2 Delige haardset
Startprijs 10 EUR
Geelkoperen schenkkan 2129
Geelkoperen schenkkan

10 EUR

Snotneus 19e eeuw 2137
Snotneus 19e eeuw
Startprijs 10 EUR
Microscoop in kist 2138
Microscoop in kist

10 EUR

Koperreliëf wanddecoratie 2145
Koperreliëf wanddecoratie
Startprijs 10 EUR
Geelkoperen blaasbalg 2147
Geelkoperen blaasbalg

10 EUR

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw 2177
Kaarsenkandelaar, 19e eeuw

15 EUR

Smeedijzeren wafelijzer 2179
Smeedijzeren wafelijzer
Startprijs 10 EUR
3-Delig messing haardstel 2183
3-Delig messing haardstel
Startprijs 10 EUR
Ketel + Stoof 2185
Ketel + Stoof
Startprijs 10 EUR
Delfts pors. lampenvoet 2187
Delfts pors. lampenvoet

10 EUR

Porseleinen lampenvoet 2188
Porseleinen lampenvoet

10 EUR

Handbeschilderde glazen vaas 2189
Handbeschilderde glazen vaas
Startprijs 10 EUR