Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....
Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...
18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....
Grote 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl pendule van marmer met bronzen beslag, gesigneerd Perron Paris ca. 1860. Met 8-daags uurwerk 54x41x11cm. Cond.: G
Grote Franse pendule op houten sokkel ca. 1880 voorstellend een Franse ridder zittend op het uurwerk. Hoofdtooi is afgebroken maar aanwezig 50x50x16cm. Cond.: G
Art Deco pendulestel van twee marmersoorten ca. 1920 met mooie vormgeving . Kandelaars 18,5x14x8cm. en klok 26x41x11cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Bijzondere Louis Seize uurwerk ca. 1800, gesigneerd Japy Freres Paris Richir Ft. Rue de Saintonge ø12,5cm. Cond.: G
Franse pendule Louis Quatorze stijl ca. 1890. beschilderde houten kast met romantische voorstelling van bloemen. verder versierd met bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk Japy Freres 51x25x13cm. Cond.: ...
Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G
Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en mooie beschildering. mooie patina op de eiken kast Uurwerk met wekkerfunctie 142x35x21cm. Cond.: G
Grote wortelnoten tafelklokgemerkt John Smith London. Voorzien van bronzen poten en sierwerk. 8-Daags uurwerk met maanstand en dubbele bel 2e helft 20e eeuw 40x27x19cm. Cond.: G
Grote kolompendule, ca. 1840 ,met vuurvergulde ornamenten en slinger. Notenhout gefineerd met inlegwerk. Bovenin beschadigingen bij de koplijst, verder in zeer goede staat 54x26x15,5cm. Cond.: G
Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R
Bijzondere grote bronzen tafelklok/schouwklok in de vorm van een paardengespan met koets 47x75cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...
Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...
Lenzkirch notenhouten tafelklok met gegraveerde wijzerplaat ca. 1890 in goede staat, 29x21x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met voorstelling van een zittende vrouw met hoorn des overvloeds en pijl en boog in de hand. Uurwerk is nagekeken, duim is afgebroken 36x29x12cm...
Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde Ansonia pendule (U.S.A.) ca. 1900 met wekkeruurwerk (mooi gedetailleerd uitgewerkt). Rondom het uurwerk strass stenen. Deuk achterin de klok 22x11x7cm. Cond.: G
3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G
Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G
Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw met maan, datum en secondenwijzer. Afbeeldingen van de 4 jaargetijden. Kast staand op klauwpoten van eiken belijmd met wortlenoten. Dubbelgebogen oplopende ...
Oude messing "waterklok" 20e eeuw (naar oud voorbeeld), werkt op waterdruk. Mooie bewerkte wijzerplaat en waterbak, gemonteerd op houten frame 80x22x14cm. Cond.: G
Tien oude wekker 1e helft 20e eeuw van hout en marmer in goede tot redelijke staat 8-18cm. Cond.: G
Bronzen figurenpendule, 19e eeuw ongerestaureerd. Incompleet, wijzerplaat beschadigd (uurwerk is aanwezig) 37x29x13cm. Cond.: R
3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R
Franse reiswekker ca. 1900 met slagwerk in zeer goede staat 15x6,5x7,5cm. Cond.: G
Apart notenhouten torenklokje ca. 1900 met een uurwerk van een zakhorloge met snek (19e eeuw). Dak is afneembaar 36x14x15cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U
Franse 19e eeuws comtoise ca. 1820 met "zonnetje" en vouwslinger. Emaille wijzerplaat is licht beschadigd 127x24x14cm. Cond.: G
Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...
Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G
Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...
3-Delige Art Deco pendule ca. 1920 gemaakt van onyx en zwart marmer, messing wijzerplaat 20x36x9cm. en 15x8x10cm. Beschadigingen Cond.: R
3-Delig rood marmeren pendulestel ca. 1890 in zeer goede staat. Beeld L'Angelus gemaakt van compositie metaal 47x25x13cm. en 31x11,5x10,5cm. Cond.: U
3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G
Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U
Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M
Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G