Hanger WG 750/000 bezet met 78 briljanten, ca.0.78 crt/W/SI en 141 briljanten ca.1.48 crt.fancybrown/SI, L.52 mm. aan een ketting WG 750/000 met karanbijn sluiting L.43 cm. ca. 9.3 gr.
Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.
Hanger WG 750/000 bezet met 58 briljanten ca.0.22 crt.W/SI L.18 mm. aan een ketting WG 750/000 L.40 cm., ca.4.3 gr.
Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.
Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.
Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Metalen vestzakhorloge ca. 1920, savonette, Zwitserse ankergang. Glas + sec. wijzer ontbreken.
Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.
Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.
Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche
Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.
Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.
Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.
Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000