Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G
Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Hollands 19e eeuws zwaard, gesigneerd S. de Lager haarlem. het heft bestaat uit brons en hout. Met originele schede, in zeer goede staat 107cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse bajonet met opschrift "Instrale de Mutzig 1868". Bronzen handgreep en originele schede in zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G
Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland
Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G