Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...
Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...
Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G
Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G
Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat
Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G
Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G
Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G
Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.
19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.
Prachtige sabel in originele messing schede en mooi bewerkte handgreep ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Wapen is in goede originele staat 98cm. Cond.: G
Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland
Origineel klein bronzen kanon 18e-19e eeuw, genummerd 110 op de wielen (gietijzer) 10x27x17cm. Cond.: G
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U
Kort zwaard met massief bronzen handgreep en origineel lederen schede ca. 1900. In goede originele staat Cond.: G
Antieke Belgische sabel 1e helft 20e eeuw met leeuwekop op de heft. Gemerkt Auguste Fonson Bruxelles. In goede originele staat, zonder schede 79cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse sabel met handbescherming en verchroomde originele schede (oxidatie), in redelijke staat 101cm. Cond.: R
Nederlands officierstenue WO II met broek, jas, pet en spelden in goede staat Cond.: G
Oude karabijn, gemerkt Erfurt 1890. Onschadelijk gemaakt 125x13x5cm. Cond.: G
Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R
Duitse korte sabel 1e helft 19e eeuw met leeuwekop op handgreep en origineel lederen schede. Ebbenhouten handgreep. In zeer goede originele staat 66cm. Cond.: G
Oude jachtdolk "Hubertus Solingen" met gegraveerd lemmet van landschap en herten 20e eeuw. Gewei heft en lederen schede 38cm. Cond.; G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw met bewerkte messing schede en heft in originele staat 46cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G