Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U
David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G
Carl Fahringer (1874 - 1952 Oostenrijk) (professor akademie der bildenden Künste in Wien), olieverf op linnen, korenmarkt Hoorn 36,5x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G
V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G
Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 22,5x14,5cm. Cond.: U
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 14,5x22,5cm. Cond.: U
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...
Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, boerenhoeve met ganzen 47x36cm. Cond.: G
Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
P. Bruyn ca. 1900, olieverf op linnen, winters bosgezicht 93x114cm. Cond.: G
Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G
Cor Noltee (signatuur op lijst), Bernardus Cornelis Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, zeilboten te water 45x55cm.
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 20x25cm. Cond.: U
Frans Baayens (Enschede 1876 - ), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G
Hendrik Martinus Frederik Georg Savry, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 30x35cm. Cond.: G
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G
Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G
Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Twee zeldzame Japanse ingekleurde prenten 18e/19e eeuw, prent op papier, geisha's in interieur 35,5x25,6cm. Cond.: G
Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G
Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G
Ton Nederhoff, olieverf op paneel, vos in de sneeuw 29x24cm. Cond.: G
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G
Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G
Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R
Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.
Ton Nederhoff, olieverf op paneel, twee ijsvogels met vis 18x24cm. Cond.: G
J.N. Bouwens fec. '52, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren en huis 38x28cm. Cond.: G