Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 125 EUR

3x Anthony v Dyck, gravures op papier, Paul du Pont Sculp (Paulus Pontius 1603-1658 Vlaanderen), statieportretten 24x18cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

J.H. Hemken 19e eeuw, olieverf op paneel, kind met speelpaard in kinderstoel 27x35cm. Cond.: G

Camerini
Resultaat: 80 EUR

Lamberto Camerini 1963, titel "Contorsionista", olieverf op paneel, voorstelling van een naakte vrouw 48x68cm. Cond.: G

2 Litho's Otto Eerelman
Resultaat: 75 EUR

2 Litho's Otto Eerelman, lithografie op papier, 1x hond 28x20cm. en 1x hondekop 20x20,5cm. Cond.: G

Houtsnede, Joh. Melse
Resultaat: 30 EUR

Johan Melse (Goed 1887 - 1968), houtsnede op papier (vlekken), de haven te Goes 13x16,5cm. Cond.: R

2x Anthony v Dyck
Startprijs 60 EUR

2x Anthony v Dyck gravures op papier, aquaforti door s.a.a Bolfwert Sculpsit, statieportretten 15,5x24,5cm. Cond.: G

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Resultaat: 200 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G

Oelen
Startprijs 100 EUR

Otto Oelen (Hengelo), acryl op linnen, abstracte compositie 44x35cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 18e - 19e eeuw, aquarel op papier, man pakt zakdoek op voor dame, stadsgezicht met figuren 24x33cm. Cond.: G

Ets, de dom te Utrecht
Resultaat: 25 EUR

Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G

Gemengde techniek, oud huis
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, 18e eeuws huis 15x23cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G

Aquarel, dorpsstraat
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde prent?, dorpsstraat met kerk 17,5x7,5cm. Cond.: G

Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R

Aquarel Parijs, C.B. Huoijer
Resultaat: 100 EUR

C.B. Huoijer ca. 1900, gemengde techniek op papier, gezicht op Parijs langs de Seine 32x20cm. Cond.: G

Kleurets, Venetië
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gravure met aquatint, Ventië 19x13,5cm. Cond.: G

Ets, van Vlijmen
Startprijs 30 EUR

C. van Vlijmen, ets op papier, kruizen met kledingresten 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, Riva
Resultaat: 115 EUR

C. Riva Wien, olieverf op linnen, romantisch Italiaans landschap 60x70cm. Cond.: G

Hannes Portmann
Startprijs 80 EUR

Hannes Portmann 96/100, achtkleurige litho op papier, vrouwelijk naakt 60x46cm. Cond.: U

Schilderij, landschap met meer
Resultaat: 25 EUR

H. Hirsch, olieverf op linnen, landschap met zandpad en berkebomen 40x50cm. Cond.: R

Hannes Portmann
Startprijs 80 EUR

Hannes Portmann 36/100, 9-kleurige litho op papier, handörgler 50x40cm. Cond.: U

Jenny Das
Startprijs 20 EUR

Jenny Das 1988, gemengde techniek op papier, "Omhelsing" 30x15cm. Cond.: G

Mengels
Resultaat: 20 EUR

Mengels 1963, ets op papier, landschap Zuid-Afrika 34x23cm. Cond.: G