10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont 1364
Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 125 EUR
Schilderij 1365
Schilderij

100 EUR

Camerini 1366
Camerini

80 EUR

2 Litho's Otto Eerelman 1367
2 Litho's Otto Eerelman

75 EUR

Houtsnede, Joh. Melse 1368
Houtsnede, Joh. Melse

30 EUR

2x Anthony v Dyck 1369
2x Anthony v Dyck
Startprijs 60 EUR
Tekening (Sepia), Klinkenberg 1370
Tekening (Sepia), Klinkenberg

200 EUR

Oelen 1371
Oelen
Startprijs 100 EUR
Aquarel, ongesigneerd 18e-19e eeuw 1372
Aquarel, ongesigneerd 18e-19e eeuw

80 EUR

Ets, de dom te Utrecht 1373
Ets, de dom te Utrecht

25 EUR

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1374
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Gemengde techniek, oud huis 1375
Gemengde techniek, oud huis
Startprijs 40 EUR
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1376
Startprijs 80 EUR
Aquarel, dorpsstraat 1377
Aquarel, dorpsstraat
Startprijs 25 EUR
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw 1378
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Aquarel Parijs, C.B. Huoijer 1379
Aquarel Parijs, C.B. Huoijer

100 EUR

Kleurets, Venetië 1380
Kleurets, Venetië
Startprijs 30 EUR
Ets, van Vlijmen 1381
Ets, van Vlijmen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Riva 1382
Schilderij, Riva

115 EUR

Hannes Portmann 1383
Hannes Portmann
Startprijs 80 EUR
Schilderij, landschap met meer 1384
Schilderij, landschap met meer

25 EUR

Hannes Portmann 1385
Hannes Portmann
Startprijs 80 EUR
Jenny Das 1386
Jenny Das
Startprijs 20 EUR
Mengels 1387
Mengels

20 EUR