Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

W.C. Rip
Startprijs 1.400 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Jo Weyers, bloesemboom met molen
Startprijs 300 EUR

Johanna Beredina Weyers (Den Haag 1900 - Emmen), olieverf op linnen, achtertuin met bomen in de bloesem 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Rijkelijkshuizen
Resultaat: 400 EUR

Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G

Aquarel, G. Krol
Startprijs 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (1887 - 1965 Enschede), aquarel op papier, Twentse boer aan het werk 43x50cm. Cond.: G

Kerkelijk schilderij
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R

Schilderij, J. Hanssen
Startprijs 60 EUR

J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G

Johan Büning, stilleven
Startprijs 350 EUR

Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G

Joop Kropff
Startprijs 225 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

Ongesigneerd ca. 1900, vissers
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, vissers bij een rivier 25x15cm. Cond.: G

Schilderij, H. Maas
Startprijs 300 EUR

Maximiliaan Louis Henk Maas (1924 - 2005 Rotterdam), gouache op papier, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Monogram J.G.
Resultaat: 15 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Resultaat: 80 EUR

Indonesisch schilderij op zijde ca. 1950 verso Dewa Poetoeh Mokoh. Prachtige kwaliteit, verf op zijde 60x43cm. Cond.: G

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, plasgezicht met eenden
Startprijs 150 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, plasgezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R

2 Strandgezichten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met kinderen 9x7cm. Cond.: G

Schilderij, H. Koolen
Resultaat: 30 EUR

H. Koolen, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: M

Balinees schilderij
Resultaat: 150 EUR

Indonesisch op zijde geschilderd schilderij, gesigneerd Awan Segallalano, Bali 50-er jaren. Mooie kwaliteit 54x43cm. Cond.: G

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

Prent met paarden
Resultaat: 25 EUR

Reproductie Rudolph Koller Zurich 1873, druk op papier, postkoets 57x46cm. Cond.: G

Ongesigneerd, veestuk
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, landschap met herder en vee 30x24cm. Cond.: G

Miniatuurschilderij, Giethoorn
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bruggetje bij Giethoorn 8x9cm. Cond.: G