10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

W.C. Rip 1048
W.C. Rip
Startprijs 1.400 EUR
Jo Weyers, bloesemboom met molen 1049
Jo Weyers, bloesemboom met molen
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Rijkelijkshuizen 1050
Schilderij, Rijkelijkshuizen

400 EUR

Aquarel, G. Krol 1051
Aquarel, G. Krol
Startprijs 100 EUR
Kerkelijk schilderij 1052
Kerkelijk schilderij

170 EUR

Schilderij, J. Hanssen 1053
Schilderij, J. Hanssen
Startprijs 60 EUR
Johan  Büning, stilleven 1054
Johan Büning, stilleven
Startprijs 350 EUR
Joop Kropff 1055
Joop Kropff
Startprijs 225 EUR
Schilderij landschap ca. 1800 1056
Schilderij landschap ca. 1800

130 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, vissers 1057
Ongesigneerd ca. 1900, vissers

40 EUR

Schilderij, H. Maas 1058
Schilderij, H. Maas
Startprijs 300 EUR
Monogram J.G. 1059
Monogram J.G.

15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1060
Onduidelijk gesigneerd

50 EUR

Indonesisch schilderij 1061
Indonesisch schilderij

80 EUR

Wilhelm Hambuchen 1062
Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, plasgezicht met eenden 1063
Schilderij, plasgezicht met eenden
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Jan de Jong 1064
Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR
2 Strandgezichten 1065
2 Strandgezichten

40 EUR

Schilderij, H. Koolen 1066
Schilderij, H. Koolen

30 EUR

Balinees schilderij 1067
Balinees schilderij

150 EUR

Franz Helfferich 1068
Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR
Prent met paarden 1069
Prent met paarden

25 EUR

Ongesigneerd, veestuk 1070
Ongesigneerd, veestuk

45 EUR

Miniatuurschilderij, Giethoorn 1071
Miniatuurschilderij, Giethoorn

40 EUR