v. Woudenberg, olieverf op linnen, skutsje op meer 32x40cm. Cond.: G
Twee oude Engelse prenten 19e eeuw, "Bibury meeting in its Palny Days", prent op papier 19x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, viltstift op papier, bullterriër 22x36cm. Cond.: U
Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G
S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G
Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G
Monogram N.S. (etiket Frankfurt), tekening op zijde, berglandschap met dorp 15x23cm. Cond.: G
Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G
Monogram J.B. Fecit 19e eeuw, gravure op papier, drinken van een paard 18x14cm. Cond.: G
Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G
Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G
Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M