10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Schilderij, bootje 1171
Schilderij, bootje

20 EUR

Bilbury meeting 1164
Bilbury meeting

20 EUR

Tekening van een hond 1152
Tekening van een hond

20 EUR

Wil van Dijk 1151
Wil van Dijk

15 EUR

Kopergravure, Tric Trac 1090
Kopergravure, Tric Trac

20 EUR

Aquarel 1392
Aquarel
Startprijs 15 EUR
Tekening, S. de Bruin 1359
Tekening, S. de Bruin

10 EUR

Ingelijste religieuze voorstelling 1346
Ingelijste religieuze voorstelling

10 EUR

Ets/Aquarel 1278
Ets/Aquarel
Startprijs 15 EUR
2 Sepia's 1277
2 Sepia's
Startprijs 15 EUR
Johan Dijkstra, offsetdruk 1224
Johan Dijkstra, offsetdruk

15 EUR

Houtskool tekening 1178
Houtskool tekening
Startprijs 15 EUR
Ets, 19e eeuw 1096
Ets, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
Monogram J.G. 1059
Monogram J.G.

15 EUR

J.G. Veldheer, ets 1352
J.G. Veldheer, ets

10 EUR

Gerard Altmann, ets 1322
Gerard Altmann, ets

10 EUR

Ets 1363
Ets
Geen vanafprijs
2 Litho's 1162
2 Litho's

20 EUR

Stalinterieur naar Wouwerman 1147
Stalinterieur naar Wouwerman
Geen vanafprijs
2 Portretminiaturen 1144
2 Portretminiaturen

35 EUR

2 Litho's muzikanten 1139
2 Litho's muzikanten

15 EUR

Kopergravure, admiraal Tromp 1135
Kopergravure, admiraal Tromp

30 EUR

2 Paardenprenten 1132
2 Paardenprenten

20 EUR

Schilderij landschap ca. 1800 1056
Schilderij landschap ca. 1800

130 EUR