Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G
Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...
Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R
Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G
Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U
Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G
Twee stijgerende paarden met figuren ca. 1900, gemaakt van compositie metaal. Onduidelijk gesigneerd 40x32x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Grote bronzen pelikaan in Art Deco vormgeving gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 21e eeuw 47x30x17cm. Cond.: U
Hans Harders (Duitsland 1875 - ), bronzen figuur van roedel springende reeën op eikenhouten sokkel. Gietstempel Launchhammer Bildguss 62x8x24cm. Cond.: G
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur van 2 dolfijnen op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 40x26xø22cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Bronzen staande naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 27xø13cm. Cond.: G
Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Groot bronzen Egyptisch beeld met groene patina 20e eeuw 46x12x9cm. Cond.: G
Oud monumentaal Indonesisch tropisch houten sculptuur, fijn gedetailleerd uitgewerkt. Voorstelling van draken vechtend met een fantasiefiguur 70x29x16cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Authentiek vroeg Chinees houten figuur, vermoedelijk 16e-17e eeuw in vitrine (ca. 1930) 39x19x10cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd getiteld "samen nieuwe kansen" 24x24x9cm. Cond.: G
Bronzen zittende panter in Art Deco vormgeving, gesigneerd Milo, 21e eeuw 33xø15cm. Cond.: U
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Engelenfiguur ca. 1880 Frankrijk, gesigneerd Louis Moreau van compositie metaal 50cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd G. da Bologna 58x21x15cm. Cond.: U
Antieke bronzen plaquette (paperweight) voorstellend een Griekse godin, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand) 1810-1892 Frankrijk ø11cm. Cond.: G
Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd. Voorstellende een jas "Give you warmth" 16x7,5x7,5cm. Cond.: G
Figuur van een Romeinse atleet bij een zuil ca. 1880 (par Scotto) van compositie metaal, gesigneerd A.J. Scotto H.: 49cm. Cond.: G
Gietijzeren Santa Barbara gegoten door de firma Bunderus (gesticht in 1731). Beeld is gemonogrammeerd M.H. 19e-20e eeuw 37x18x8cm. Cond.: U
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Bronzen varken gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw 15x22x8cm. Cond.: U