Bronzen kraai gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd W.M.S.v.H. 21e eeuw 27x24x15cm. Cond.: U
Twee Art Deco bronzen figuren op marmeren sokkel, voorstellend goudfazanten ca. 1920 in goede staat 13x21x9cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend David (par G. Barleau). Gesigneerd G. Barleau. Geheel staand op roodmarmeren sokkel Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een estafetteloper gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 33x24x8cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een violist uit de 18e-19e eeuw. geheel gemonteerd op marmeren voet. Stukje van de strijkstok mist 30x21x10cm. Cond.: R
Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 25x14x15cm. Cond.: U
Bronzen uil met jonge uil op marneren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 26x13x11cm. Cond.: U
Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 17x16x8cm. Cond.: U
Art Deco compositie metalen figgur, voorstellend een jachthond. geheel gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 20x20x9cm. Cond.: G
Moderne houten sculptuur gemonteerd op granieten voet, maker onbekend 37x30x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op metalen sokkel 21e eeuw H.: 43cm. Cond.: G
Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 49x23cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 50x22cm. Cond.: G
Twee bronzen halve appels 2e helft 20e eeuw 7x19x14cm. Cond.: G
Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G
Grote massief mahoniehouten Afrikaanse krijger met speren 20e eeuw 64x16x20cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur van een landarbeider met bijl ca. 1890, par Chr. Perron H.: 38cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur van een jongen met manden op marmeren sokkel ca. 1890 H.: 36cm. Cond.: G
Twee gipsen beschilderde bustes van Beethoven en Mozart ca. 1900. beschildering op sommige plekken laat los H.: 33cm. Cond.: R
Indonesisch beschilderd houten figuur bestaand uit 4 delen. Voorstellend een traditionele danser 20e eeuw. 1 Stukje van een vluegel af 67x40x32cm. COnd.: G
Oud beeld naar Aug. Moreau van gegoten kunststof, goud gekleurd 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Louis Moreau H.: 56cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G
Twee houten beelden 20e eeuw; 1x monnik en 1x verlegen meisje 41-45cm. Cond.: G
Twee Indonesische bustes van tropisch hout ca. 1920, voorstellend een man en vrouw. Licht beschadigd
Art Deco bronzen figuur op marmeren sokkel(marmer is gebroken), voorstellende twee geiten. Gemonogrammeerd A.T.P. ne onduidelijk gesigneerd (A. Trefslory?) 11x24x6cm. Cond.: R-G
Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G