Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel van 4 munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 4 munten; 1x Bezemstuiver West Friesland 1739, 1x bezemstuiver Holland 1739, Stuiver West Friesland (Enkhuizen) 1678, 1x stuiver West Friesland (Enkhuizen) (B-P) 1676,

Kavel van 4 munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 4 munten; 1x Oord Holland 1677, 3x Duit Holland 1723, 1739(P), 17?? Cond.: F

Gouden dukaat Kampen 1654
Resultaat: 300 EUR

Gouden dukaat Kampen 1654, Cond.: ZF-

Gouden dukaat Zwolle 1655
Resultaat: 325 EUR

Gouden dukaat Zwolle 1655, Ferdinand III, Cond.: ZF

Goudgulden David van Bourgondië
Resultaat: 325 EUR

Goudgulden David van Bourgondië, zonder jaartal, Cond.: ZF

Zilveren rijder Kampen 1659
Resultaat: 425 EUR

Zilveren rijder Kampen 1659, prachtexemplaar (mooie patina), Cond.: P-

Arendrijksdaalder Kampen 1597
Resultaat: 275 EUR

Arendrijksdaalder Kampen 1597, randgebreken, Cond.: ZF+

Florijn Kampen (met klop Holland),
Resultaat: 75 EUR

Florijn Kampen (met klop Holland), zonder jaar, Cond.: ZF

Leeuwendaalder Kampen 1647
Resultaat: 130 EUR

Leeuwendaalder Kampen 1647, Cond.: ZF/P

3x Arendschelling Kampen
Resultaat: 80 EUR

3x Arendschelling Kampen, verschillende typen, zonder jaar, Cond.: ZF

Zilveren dukaat Zwolle 1659
Resultaat: 100 EUR

Zilveren dukaat Zwolle 1659, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Zwolle 1648
Resultaat: 70 EUR

Leeuwendaalder Zwolle 1648, Cond.: ZF-

Florijn Zwolle, zonder jaar
Resultaat: 55 EUR

Florijn Zwolle, zonder jaar, Cond.: ZF

Arendschelling Zwolle, zonder jaar
Resultaat: 20 EUR

Arendschelling Zwolle, zonder jaar, Cond.: F

5x Rijderschelling
Resultaat: 60 EUR

5x Rijderschelling; 2x Rijderschelling Nijmegen , 1686, 1689 (F), 2x rijderschelling Zutphen 1668, 1691 1x rijderschelling Zwolle (met klop) Cond.: F/ZF

1/4 Stuiver Leiden 1573
Resultaat: 70 EUR

1/4 Stuiver Leiden 1573, Cond.: ZF-

2 Munten van 2 stuiver
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 2 munten; 1x 2 stuiver Nijmegen 1685, 1x 2 Stuiver Kampen?, Cond.: F

Kavel van 4 duiten
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 4 duiten; 1x Blijdestijnse duit 1819, 1x Duit Kampen 1659, 1x duit Zutphen 1687, 1x duit Zwolle 1596 Gem. cond.: ZF-

Goudgulden
Resultaat: 500 EUR

Goudgulden

Zilveren rijder Amsterdam 1673
Resultaat: 110 EUR

Zilveren rijder Amsterdam 1673, Cond.: F/F-

Florijn Deventer 1618
Resultaat: 70 EUR

Florijn Deventer 1618, Cond.: ZF/P

Florijn Deventer, klop, Z.J.
Resultaat: 50 EUR

Florijn Deventer (met klop Holland), zonder jaar, Cond.: ZF-

Florijn Deventer 1684 stempel Hol.
Resultaat: 65 EUR

Florijn Deventer (met stempel Holland) 1684, Cond.: F/ZF

30 Stuiver Deventer (daalder) 1686
Resultaat: 120 EUR

30 Stuiver Deventer (daalder) 1686, mooie patina, Cond.: P/P-