4 Albums met in totaal ca. 1100 oude kaarten diverse landen, veel Duitsland
Thaler 1765 Neurenberg PR-, prachtige patina op de keerzijde.
1x 1 Thaler Hessen-Cassel 1833 ZF- (op de rand "Gott beschirme uns") ZF-en 1x 1 Thaler 1552 FR/PR (waarschijnlijk vervalsing)
Goudgulden David van Bourgondië, zonder jaartal, Cond.: ZF
Album Noodgeld Duitsland A-B ca. 500 stuks en 7 stuks van zijde Bielefeld
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië
4 Munten China; 1x 10 yaun 1989 999/000 zilver, 1x dollar yuan 1914 en 2x klein zilver republic
Doos oude kaarten Nederland ( voornamelijk Enschede-Hengelo)
Gouden munt van 10 Gulden uit 1898 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: ZF+
6 Bankbiljetten van 25 Gulden Nederland; 1x 1928 G, 1x 1930 F, 1x 1940 G, 1x 1941 G, 1x 1944 ZF en 1x 1945 G
Gouden Conob Tremissis-Semis Oost Rom. Rijk Leo I 457-474 ZF, UK 171.3-6