Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren thaler ZUG, Zwitserland
Resultaat: 300 EUR

Zilveren thaler ZUG, Zwitserland FR/ZF

Gouden 10 Roebel 1899 Rusland
Resultaat: 300 EUR

Gouden 10 Roebel 1899 Rusland ZF+

2x 1 Roebel en 1x 1/2 Roebel Rusland
Resultaat: 300 EUR

3 Munten Rusland; 1x Roebel 1883 ZF/FR+, 1x Roebel 1798 FR+ en 1x 1/2 Roebel 1847 FR/ZF

Gouden 25 pesetas 1877 Spanje
Resultaat: 300 EUR

Gouden 25 pesetas 1877 Spanje ZF

Gouden 400 reis 1724 Portugal
Resultaat: 300 EUR

Gouden 400 reis 1724 Portugal ZF-/ZF

Gouden 20 kronen 1880 Zweden
Resultaat: 300 EUR

Gouden 20 kronen 1880 Zweden PR+/PR

8 Munten Japan 1867-1912
Resultaat: 300 EUR

8 Munten Japan 1867-1912 Keizer Mutsuhito ZF+

8x China Kwangtung Province
Resultaat: 300 EUR

8x China Kwangtung Province; 1x dollar (1909 en 1911), verder 10 en 20 cent stukken ZF

Rood album NL
Resultaat: 300 EUR

Verzameling Nederland ongebruikt en postfris in een rood Lindneralbum. Bevat ondermeer Wilhelminaseries Konijnenburg (1940) gedeeltelijk en Harz (1947) compleet postfris. Verder heel veel ongebruikte ...

3x Album (tot. 900) kaarten div. landen
Resultaat: 300 EUR

3 Albums met in totaal ca. 900 oude kaarten diverse landen, veel Duitsland

Map Enschede De Klomp, (Stadhuis tot Brinkstraat)
Resultaat: 300 EUR

Map Enschede De Klomp, (Stadhuis tot Brinkstraat) met (oude)kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's

Doos boeken Twente
Resultaat: 285 EUR

Doos boeken Twente waaronder; Jubileumboeken Stork 1893 en 2 anderen. Ingebonden jaargang Hengelose Courant 1936

Gouden dukaat Holland 1781
Resultaat: 280 EUR

Gouden dukaat Holland 1781, Cond.: ZF

4x 20 Gulden Nederland
Resultaat: 280 EUR

4 Bankbiljetten van 20 Gulden Nederland; 1x 1926 ZF+, 1x 1941 PR-, 1x 1945 G en 1x 1955 G

Konv.-Taler Bayern 1835
Resultaat: 280 EUR

Konv.-Taler Bayern 1835 "Trial Strike", Cond.: P-

Gouden ducaat 1827 E Oostenrijk
Resultaat: 280 EUR

Gouden ducaat 1827 E Oostenrijk PR/ZF

Thaler 1795 Bern, Zwitserland
Resultaat: 280 EUR

Thaler 1795 Bern, Zwitserland ZF+/PR

4 Zilveren munten Jamaica
Resultaat: 280 EUR

4 Zilveren munten Jamaica 925/000, 3x 25 Dollar en 1x 10 dollar 1978-1979-1982 en 1984, UNC/Proof

5 Shilling 1892 Zuid-Afrika
Resultaat: 280 EUR

5 Shilling 1892 Zuid-Afrika ZF/PR

Verzameling NL & Overzee
Resultaat: 280 EUR

Verzameling Nederland en Overzeese gebiedsdelen gebruikt, ongebruikt en postfris metr ondermeer de eerste twee emissies compleet - met koningn Willem III - (catalogus NvPH no's 1 t/m 6) en verder veel...

3x Album (tot. 1000) kaarten div. landen
Resultaat: 280 EUR

3 Albums met in totaal ca. 1000 oude kaarten diverse landen

Krat oude kaarten diverse landen
Resultaat: 280 EUR

Krat oude kaarten diverse landen, veel Duitsland

Map Hengelo Enschedesestraat (Brinkstraat - Niewstraat)
Resultaat: 280 EUR

Map Hengelo Enschedesestraat (Brinkstraat - Niewstraat) en St. Lambertuskerk met (oude)kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's

Map Enschede , Hengeloseweg
Resultaat: 280 EUR

Map Enschede , Hengeloseweg, Hengelosestraat, Parkhotel, Wagelerstraat, Wagelerdwarsstraat Tubantia, fabriek en personen, Spinnerij met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's