Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
24 Boeken Koninklijk Huis 2069
24 Boeken Koninklijk Huis

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
20 Boeken WO II 2064
20 Boeken WO II

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Gouden 20 Corona 1915 Oostenrijk 736
Gouden 20 Corona 1915 Oostenrijk

Resultaat:

230 EUR

3x 25 Schilling Proof Oostenrijk 728
3x 25 Schilling Proof Oostenrijk
Startprijs 180 EUR
32 Hedendaagse munten Frankrijk 724
32 Hedendaagse munten Frankrijk
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x 5 Franc Frankrijk 1823-1856 708
2x 5 Franc Frankrijk 1823-1856

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden 10 Francs 1858 A Frankrijk 699
Gouden 10 Francs 1858 A Frankrijk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden 10 Francs 1863 A Frankrijk 698
Gouden 10 Francs 1863 A Frankrijk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden 20 Francs 1806 A Frankrijk 694
Gouden 20 Francs 1806 A Frankrijk

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gouden 20 Francs AN 12 A Frankrijk 692
Gouden 20 Francs AN 12 A Frankrijk

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Overijssel 1567 50
Kruisdaalder Overijssel 1567

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Gulden Overijssel 1683 49
3 Gulden Overijssel 1683

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x 1 Gulden Gelderland 47
2x 1 Gulden Gelderland

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Gelderland 1607 45
Leeuwendaalder Gelderland 1607

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Gelderland 1624 44
Rijksdaalder Gelderland 1624

Resultaat:

100 EUR

Lexicon Latino-Belgicum S. Pitisco 2049
Lexicon Latino-Belgicum S. Pitisco
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden dukaat Gelderland 1595 39
Gouden dukaat Gelderland 1595

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden 20 Francs 1814 Frankrijk 690
Gouden 20 Francs 1814 Frankrijk

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden 20 Francs 1839 A Frankrijk 686
Gouden 20 Francs 1839 A Frankrijk

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden 40 Francs 1811 A Frankrijk 683
Gouden 40 Francs 1811 A Frankrijk

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x 1/8 dukaat Zeeland 32
2x 1/8 dukaat Zeeland

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1597 26
Gouden dukaat Utrecht 1597

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Rijdersschelling Utrecht 21
2x Rijdersschelling Utrecht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1 Gulden Utrecht 1762 18
1 Gulden Utrecht 1762

Resultaat:

30 EUR