Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

25 Stuiver Groningen 1672
Resultaat: 170 EUR

25 Stuiver Groningen (noodmunt) 1672, Cond.: ZF

6 1/4 Stuiver Groningen 1672
Resultaat: 130 EUR

6 1/4 Stuiver Groningen (noodmunt) 1672, Cond.: ZF

Leeuwendaalder Deventer 1688
Resultaat: 90 EUR

Leeuwendaalder Deventer 1688, Cond.: ZF-

Rijderschelling Groningen Stad 1691
Resultaat: 20 EUR

Rijderschelling Groningen Stad 1691, Cond.: F/ZF

Duit Arnhem, zonder jaar
Resultaat: 15 EUR

Duit Arnhem, zonder jaar, Cond.: F

Flabbe (dubbele jager) Groningen 1562
Resultaat: 120 EUR

Flabbe (dubbele jager) Groningen 1562, iets krom, Cond.: ZF

2x Rijderschelling Deventer
Resultaat: 25 EUR

2x Rijderschelling Deventer 1685, 1691, Gem. Cond.: F/ZF

Flabbe (dubbele jager) Groningen 1635
Resultaat: 130 EUR

Flabbe (dubbele jager) Groningen 1635, Cond.: F/ZF

Stuiver Groningen
Startprijs 15 EUR

Stuiver Groningen, jaartal onbekend, hoekje uit rand, Cond.: F/ZF

2 Stuiver Deventer 1707
Resultaat: 90 EUR

2 Stuiver Deventer 1707, Cond.: P

Duit Deventer 1617
Resultaat: 50 EUR

Duit Deventer 1617, Cond.: ZF

Noodmunt Deventer, met klop
Resultaat: 110 EUR

Noodmunt Deventer, met klop, (4 Stuiver) 1578, deels originele muntkleur, zeldzaam Cond.: P

1 Stuiver Groningen 1691
Resultaat: 120 EUR

1 Stuiver Groningen 1691, Cond.: P-

3-Steden munt Overijssel 1556
Resultaat: 90 EUR

3-Steden munt Overijssel, drieplak 1556, Cond.: ZF

Goudgulden Deventer, zonder jaar
Resultaat: 1.200 EUR

Goudgulden Deventer, zonder jaar, mooie patina, Cond.: P-

Philipsdaalder Brabant 1559
Resultaat: 120 EUR

Philipsdaalder Brabant 1559, Cond.: F

Ducaton Brabant 1618
Resultaat: 225 EUR

Ducaton Brabant 1618, Cond.: ZF/ZF-

Patagon Brabant, zonder jaar
Resultaat: 30 EUR

Patagon Brabant, zonder jaar, Cond.: ZF

Halve ducaton Brabant 1664
Resultaat: 35 EUR

Halve ducaton Brabant 1664, Cond.:

Noodmunt Breda 1625
Resultaat: 130 EUR

Noodmunt Breda 1625 (dubbele stuiver), Cond.: ZF

Philipsdaalder Brabant 1590
Resultaat: 400 EUR

Philipsdaalder Brabant 1590, Cond.: ZF

1/4 Kruisdaalder Brabant 1569
Resultaat: 40 EUR

1/4 Bourgondische kruisdaalder Brabant 1569, Cond.: F+

2x Duit Roermond
Resultaat: 25 EUR

2x Duit Roermond, Gem. Cond.: F/ZF

6x Oord Brabant
Startprijs 20 EUR

6x Oord Brabant; jaartallen niet/slecht leesbaar, Gem. Cond.: F/ZF