Beginnersverzameling Nederland in een blauw DAVO album met ondermeer gebruikte serie Zeemanszegels 1933 en Kinderzegels 1935.
15 Boeken Indonesië en Ned. Indië, oud en antiquarisch
Zilveren rijder Overijssel 1679, iets corosie, Cond.: F/ZF
27 Munten Frankrijk waaronder; 1x 50 francs 1978 PR-, 1x 1- francs 1965 PR-, 1x 10 francs 1987 PR en 1x 20 francs 1938 ZF
28 Boeken Scheepvaart, Treinen, Luchtvaart
Snaphaan Gelderland zonder jaar, mooi rond exemplaar, Cond.: ZF/P
4 Munten van 5 Franc Frankrijk; 1x 1811 A FR/ZF (beschadiging), 1x 1826 W FR/FR+, 1x 1848 A ZF- en 1x 1849 A ZF
2 Dozen met in totaal 15 Banden Katolieke Illustratie jaargangen+ 1921, 1922, 1925, 1926, 1927, 1928, 1931, 1932, 1957, 2x 1958, 2x 1959, 1960, 1964
Collectie van 7 plaatjesalbums: Der Weltkrieg 1914-1918, Die Deutsche Wehrmacht, Kampf um Drittes Reich etc.
Bourgondische kruisdaalder Zeeland 1584, erg zeldzaam, Cond.: ZF