Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Halve gouden rijder West Friesland 1760 73
Halve gouden rijder West Friesland 1760

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Holland 1766 74
Zilveren rijder Holland 1766

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Halve zilveren rijder Holland 1770 75
Halve zilveren rijder Holland 1770

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Gulden Holland 1764 76
3 Gulden Holland 1764

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Gulden Holland 1687 77
2 Gulden Holland 1687

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 1576 78
Leeuwendaalder Holland 1576

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Halve leeuwendaalder Holland 1577 79
Halve leeuwendaalder Holland 1577

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren rijder West Friesland 1785 80
Zilveren rijder West Friesland 1785

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Gulden West Friesland 1695 81
3 Gulden West Friesland 1695

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Gulden West Friesland 1791 82
3 Gulden West Friesland 1791

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Rijksdaalder West Friesland 1622 83
Rijksdaalder West Friesland 1622

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder West Friesland 1636 84
Leeuwendaalder West Friesland 1636

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Scheepjesschelling, vierkant 85
Scheepjesschelling, vierkant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
4 Munten 86
4 Munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Munten 87
4 Munten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Daalder West Friesland 1686 88
Daalder West Friesland 1686

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 1589 89
Leeuwendaalder Holland 1589

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden afslag bezemstuiver 90
Gouden afslag bezemstuiver

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
50 Stuiver Napoleon 91
50 Stuiver Napoleon

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Utrecht 1806 92
Zilveren dukaat Utrecht 1806

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat 1803 93
Zilveren dukaat 1803

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Gulden Utrecht 1795 94
3 Gulden Utrecht 1795

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Zeeland 1795 95
Zilveren dukaat Zeeland 1795

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Gulden Holland 1795 96
3 Gulden Holland 1795

Resultaat:

60 EUR