Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden 10G 1889 179
Gouden 10G 1889

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden 10G 1877 178
Gouden 10G 1877

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden 10G 1875 176
Gouden 10G 1875

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gouden 10G 1828 B 171
Gouden 10G 1828 B

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilv. afslag duit Holland 1739 114
Zilv. afslag duit Holland 1739

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1688 55
Leeuwendaalder Overijssel 1688

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1617 52
Leeuwendaalder Overijssel 1617

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Gelderland 1607 45
Leeuwendaalder Gelderland 1607

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1597 26
Gouden dukaat Utrecht 1597

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
5x Album (tot. 1700) kaarten div. landen 2571
5x Album (tot. 1700) kaarten div. landen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Album 300 kaarten Zuid Twente 2504
Album 300 kaarten Zuid Twente

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Album 300 kaarten Noord Twente 2502
Album 300 kaarten Noord Twente

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Album bankbiljetten 1320
Album bankbiljetten

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Album bankbiljetten 1316
Album bankbiljetten

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
17 Munten Danzig en Coesfeld 482
17 Munten Danzig en Coesfeld

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Gouden 20 Mark 1873 434
Gouden 20 Mark 1873

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden 20 Mark Preussen 1872 B 376
Gouden 20 Mark Preussen 1872 B

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3 Munten VOC 287
3 Munten VOC

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x 1 Gulden VOC 285
2x 1 Gulden VOC

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x 500 Gulden Nederland 277
2x 500 Gulden Nederland

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
1/2 Gulden 1819 Willem I 198
1/2 Gulden 1819 Willem I

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Kampen 1647 129
Leeuwendaalder Kampen 1647

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 15??, 112
Leeuwendaalder Holland 15??,

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Scheepjesschelling, vierkant 85
Scheepjesschelling, vierkant

Resultaat:

1.500 EUR