Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Arendschelling Zwolle, zonder jaar
Resultaat: 20 EUR

Arendschelling Zwolle, zonder jaar, Cond.: F

2 Munten van 2 stuiver
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 2 munten; 1x 2 stuiver Nijmegen 1685, 1x 2 Stuiver Kampen?, Cond.: F

Rijderschelling Groningen Stad 1691
Resultaat: 20 EUR

Rijderschelling Groningen Stad 1691, Cond.: F/ZF

Duit Arnhem, zonder jaar
Resultaat: 15 EUR

Duit Arnhem, zonder jaar, Cond.: F

2x Rijderschelling Deventer
Resultaat: 25 EUR

2x Rijderschelling Deventer 1685, 1691, Gem. Cond.: F/ZF

2x Duit Roermond
Resultaat: 25 EUR

2x Duit Roermond, Gem. Cond.: F/ZF

1/2 Gulden 1847 Willem II
Resultaat: 10 EUR

Munt van 1/2 Gulden Nederland uit 1847 Willem II, Cond.: F

1/2 Gulden 1861 Willem III
Resultaat: 10 EUR

Munt van 1/2 Gulden Nederland uit 1861 Willem III, Cond.: F/ZF.

2 Munten (Pfennigs)
Resultaat: 5 EUR

2 Munten; 1x 2 Pfennig 1870, 1x 1 Pfennig 1871

4 Munten, hakenkruizen
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 4 munten met hakenkruizen; 1x 10 reichspfennig 1938 A, 1x 5 reichspfennig 1938 A, 1x 2 reichspfennig 1939 E, 1x 1 reichspfennig 1939 A

5 Munten
Startprijs 10 EUR

Kavel van 5 munten; 1x 1 rentenpfennig 1923 A(P), 1x 1 reichspfennig 1931 A, 1x 2 rentenpfennig 1924 A, 1x 2 reichspfennig 1924 J, 1x 4 reichspfennig 1932 A

56 Munten België
Startprijs 10 EUR

56 Diverse munten België

17 Euromunten België
Resultaat: 10 EUR

17 Euromunten België waaronder 7x 2 euro en 1x 1 euro

Ca, 50 munten Noorwegen
Resultaat: 15 EUR

Circa 50 munten Noorwegen

56 Munten Egypte
Resultaat: 12 EUR

56 diverse munten Egypte eind 20e eeuw

30 Gemixde munten Canada 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

30 Gemixde munten Canada 20e eeuw

122 Munten Zuid-Afrika
Resultaat: 25 EUR

122 Munten Zuid-Afrika 20e eeuw, enkelen uit Swatiland/Botswana

Kavel diverse munten
Resultaat: 12 EUR

Kavel diverse munten

6 Provinciemunten Utrecht Stad
Startprijs 10 EUR

6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.

Munt van 2,5G uit 1930
Resultaat: 15 EUR

Munt van 2,5 Gulden uit 1930, Wilhelmina. Munt is in redelijk tot goede staat.

1/4 Gulden 1854, Ned. Indië
Resultaat: 10 EUR

Zilveren munt van 1/4 Gulden uit 1854 Nederlands Indië. Munt is in goede staat.

Stockboek diversen
Startprijs 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

Groen stockboek, beginnersverz.
Resultaat: 20 EUR

1 Groen stockboek no. 10 met beginnersverzameling Nederland

Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876
Resultaat: 15 EUR

1 Blauw stockboek met 1 cent groen uit de cijferemissie van 1876 in aantallen. Leuk voor de specialist.